Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te kitorlod rokonod, ismerosod...

Picoka92 kérdése:

Te kitorlod rokonod, ismerosod szamat a telefonodbol ha meghal (t)?

Figyelt kérdés
Ha nem, nem rossz vele mindig osszefutni a nevjegyzekben?

2016. máj. 9. 13:39
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
84%
Ha a telefonszáma is megszűnik akkor igen. Egyébként nem, hiszen aki megkapja a számát azzal még akarhatok beszélni.
2016. máj. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
2016. máj. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
35%

Kitöröltem apukámét és egyszer nosztalgiából felhívtam...

a volt barátnője lenyúlta a számát...

No comment. Meg is lepődtem. Volt egy OMG amikor kattant a vonal, azt hittem, apu veszi majd fel...


De ez olyan mint a facebook. Nem tudom, hoyg kitöröltem-e az ismim, de mai napig él bennem a facebook fotója, ahogyan megjelent rajta. Szándékosan nem írom le, hogyan. Emlékezek Rá.

2016. máj. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
83%
Muszáj kicsit eltérnem a témától, kezdjetek már el az OMG-k meg creepy-k nélkül írni, ez egy magyar oldal, nem kiszabott angol. Hihetetlenül kínos ezt olvasni olyan emberektől, akik értelmes tanácsokat szándékoznak írni. Hanyagoljátok a divatot, csak magatokat járatjátok le. Legalább használjatok magyar megfelelőt, még az is jobb.
2016. máj. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
68%
Ha senki más ismerős nem vette át azt a számot, persze. Bár még erre nem volt szükségem, nem halt meg olyan rokonom, ismerősöm, akinek el volt mentve a száma a telefonomban.
2016. máj. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Ment a zold kez mindenkinek! Valahogy en nem tudnam kitorolni. Az szamomra olyan mintha el akarnam felejteni azt az embert. De nem akarom. Ahogyan facebookon sem torlom az ismeroseim kozul. Mondjuk ott eleg idegesito tud lenni, mikor mas ismerosok felkoszontik szuletesnapjan en meg privat irok rajuk h ugyan mar x eve meghalt... Annyira joba vannak hogy irogatni kell az uzenofalara de azt se tudjak el e vagy hal... Mar kicsit eltertem a kerdestol...
2016. máj. 10. 13:14
 17/19 anonim ***** válasza:
54%

Volt egy nagyon jó barátom, rendőr, vidám, kedves figura. Serifként szerepelt a neve a telefonomban. Néhány éve öngyilkos lett, el sem tudtam hinni.

A mai napig nem töröltem a számát, egyszerűen képtelen vagyok rá.

2016. máj. 11. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Nos, ha nem írják át más családtaghoz a telefonszámát, az kikerül az aktív számok köréből, és előbb-utóbb megkapja más új előfizetés keretében, akit esélyes, hogy nem is ismersz már. Az én telefonszámaimat is használhatták, mielőtt hozzám kerültek, mivel időnként kapok téves hívásokat, és akkor elmondom, hogy már ekkortól én használom a hívott számot.
2016. máj. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 MZ.per.X ***** válasza:

Én nem töröltem ki sem nagyapám, sem apám számát.


Egyrészt a rohanó világban néha jó érzés ha meglátom a nevüket, egy pillanatra eszembe jutnak, másrészt meg szimplán nem is foglalkoztam a dologgal.


Igazából úgy vagyok, hogy van vagy 200+ névjegy, az a plusz kettő nem oszt nem szoroz.

2016. jún. 4. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!