Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az milyen hogy van egy ismeros...

Az milyen hogy van egy ismerosod de mindig csak te irsz ra es o magatol meg egyszer sem irt rad? Esetleg nem kivancsi ram vagy hozzam nincs temaja?

Figyelt kérdés
Pl.sosem likeol ja amit facebook oldalamra kiteszek pedig sokat tudom hogy szeret. Annyi van hogyha kerdezek akkor valaszol de ennyi. O sosem kerdez vagy ir ram

2014. dec. 7. 01:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Sokan nem lájkolnak orrba-szájba mindent, mert nem tartják szükségesnek. Amellett meg lehet, hogy tényleg csak nem tudja, hogyan is keveredhetne veled tartalmas beszélgetésbe. Amint írtad, lehet, hogy szeretne beszélgetni, csak nincs hozzá témája, vagy egyszerűen csak nem közlékeny. De az is lehet, hogy tényleg nem érdekled.

Ezt neked kellene tudnod, hiszen te szoktál beszélni az illetővel. Egy beszélgetésből könnyedén leszűrheted, melyik eshetőség áll fent. Ha nyitsz felé, érdeklődsz felőle, de sosem kapsz igazán tartalmas választ, mindig csak formai válaszokat ad, a kommunikáció egyoldalú, akkor valószínűleg nem érdekled. Ha szokott néha személyesebb dolgokat elárulni magáról, de ehhez esetleg többnyire neked kell kezdeményezned, akkor inkább csak kevésbé közlékeny.

Ezek alapvető emberi ismeretek...

2014. dec. 7. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a valaszt! Mit ertsek konkretabban "szemelyesebb dolgok"alatt? Mar eleg sok mindent elarult magarol. Tudom hogy nem erdeklem hiszen mi mar az ismerettsegunk elejen leszogeztuk egymas elott hogy koztunk sosem lesz tobb mint baratsag. Es ez igy is van rendjen. Csak van amikor eleg rovid es tomor valaszokat ad. Mindig azt mondta regebben is hogy legyek turelmesebb a valaszokat illetoen es hogy szerinte en tulsagosan komolyan es magamra veszek dolgokat
2014. dec. 7. 08:49
 3/11 anonim ***** válasza:
Az olyan, hogy nem érdeklem őt. Nem erkölcsi kötelesség az embernek viszonozni, ha Te néha ráírsz vagy lájkolod. Ha meg nem érdeklem őt, miért kellene meggyőznöm az ellenkezőjéről?
2014. dec. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De en nem is szeretnem hogy erdekem ot marmint hogy baratilag igen.Akkor ez az jelenti hogy baratkent sem ?
2014. dec. 7. 11:21
 5/11 anonim ***** válasza:
Miért, szerinted mit jelentene? Amikor annak tisztázásával kezdődik egy kapcsolat, hogy "legfeljebb barátok", akkor legtöbbször az egyik fél csak illemből tartja a kapcsolatot a másikkal.
2014. dec. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hoppa hoppa. Alljunk csak meg ...en nem konkretizaltam azt hogy mi nem is kapcsolatot akartunk egymassal sosem. Csak baratkent tekintunk egymasra....tehat eljarunk hebe hoba bulizni kozosen, vagy eljon hozzank sorozni meg dumalni
2014. dec. 7. 12:19
 7/11 anonim ***** válasza:
Azért ez mégis csak furcsa. Nekem egy rakás lánybarátom volt, de sosem kellett kikötnünk, hogy legfeljebb barátok leszünk. El sem tudom képzelni, miért is kell ilyet megbeszélni.
2014. dec. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Lehet en ertettem felre az elso valaszolo reakciojat hogy azt irta hogy az is fenn all hogy "valoszinuleg nem erdeklem"en erre irtam azt hogy de nem is az a celom
2014. dec. 7. 14:23
 9/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nem kapcsolati érdeklődésre gondoltam konkrétan, hanem általánosságban értettem.
2014. dec. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ha valoban nem erdeklem akkor neha miert ir baratsagosan? Miert fogadja el a foztom es miert jon el a szuletesnapomra meg ugy altalaban hozzank? Azert nem hinnem hogy csak illembol tenne mindezt. Csak kedvel valamennyire.Legeloszor en irtam neki nem a ferjem. En jeloltem ot be eloszor es kezdtunk el kommunikalni. A ferjem is altalam ismerte meg ot.
2014. dec. 8. 04:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!