Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elrontottam az életemet?

Elrontottam az életemet?

Figyelt kérdés
23 évesen jöttem rá, hogy mi akarok lenni, most elkezdtem az egyetemet, de 27 leszek mire lesz olyan papírom amivel el tudok kezdeni dolgozni, ha minden jól megy. Tehát 27 éves koromig a szüleimre kell támaszkodnom. Olyan szerencsétlennek érzem magam, a volt osztálytársaim máér mind végeztek.
2016. máj. 7. 20:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
47%

én is annyi idős vagyok mint te és pont ugyan ez a helyzet. mondjuk én érettségi után okj-re mentem és utána rögtön dolgozhattam is. aztán továbblépés címszó alatt beiratkoztam az okj-s végzettségem főiskolás verziójára.

úgy vagyok vele, hogy jobb mihamarabb túl lenni rajta mert eléggé családalapítás előtt állok és gyerek mellett nem lehet megcsinálni ezt a képzést csak akkor ha a gyerek is már legalább 20 éves, de én addigra minimum 40 lennék. így levelezőn munka mellett megcsinálom gyorsan és le van tudva a gond.

2016. máj. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem,nem rontottad el. Kivéve csak ha valami buktacukrozó szakon tanulsz. Ha jó esélyed van elhelyezkedni,anyagilag is jó,meg még szereted is,akkor ez igazi befektetés,nem elrontott élet! Légy hálás azért,hogy a szüleid ilyen sokáig tudnak támogatni.
2016. máj. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2016. máj. 8. 14:10
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Én 22 évesen találtam ki mérnökinformatikus akarok lenni, 26 évesen végeztem, azóta ebben dolgozok életem legjobb döntése volt.
2016. máj. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!