Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elrontottam az életemet?

Elrontottam az életemet?

Figyelt kérdés
23 évesen jöttem rá, hogy mi akarok lenni, most elkezdtem az egyetemet, de 27 leszek mire lesz olyan papírom amivel el tudok kezdeni dolgozni, ha minden jól megy. Tehát 27 éves koromig a szüleimre kell támaszkodnom. Olyan szerencsétlennek érzem magam, a volt osztálytársaim máér mind végeztek.
2016. máj. 7. 20:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem rontottad el - jobb később, mint soha! ;)

Nem tudsz egyetem mellett munkát vállalni?

2016. máj. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha túl lennél egy váláson, lenne 2 gyereked és egy bedőlt lakáshiteled sokmillió forint adóssággal, akkor azt mondanám, hogy szopóágon vagy.

Jelen helyzetben azért van még remény bármire.

2016. máj. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%

Nem késő még. Még most pont időben lehetsz akár!

Nem tudsz külföldre menni, vagy ösztöndíjat szerezni?

Akármi.

2016. máj. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
Egyetem mellett tudsz diák munkát vállalni. Szüleid helyébe én büszke lennék rád, hogy nem adod fel és kezdesz valamit az életeddel ami később köszöni meg a befektetett energiát. Sokan csak siránkoznak ha újra kezdhetném és a többi.
2016. máj. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
74%
Miért 5-ös, te hány éves takony vagy?
2016. máj. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%

Dehogy rontottad el, vannak akik 65 évesen tanulnak ügyvédnek.

Én pl most 30 éves vagyok és most kezdem el tanulni az új szakmámat, ami remélhetőleg egész életemet betölti majd.

2016. máj. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne érezd rosszul magad, örülj neki hogy rájöttél mit szeretnél csinálni és később tényleg azzal fogsz foglalkozni, ami neked is tetszik és nem lesz kínszenvedés minden reggel felkelni és munkába menni.


Próbálj dolgozni, ha tudsz suli mellett, tanulj jól és ösztöndíjat is kaphatsz.


Egyébként ne aggasszon ennyire, hogy 27 éves korodra végzel, én szeptemberben kezdtem az egyetemet és vannak veled egyidős csoporttársaim, akik eddig vagy mást tanultak vagy okj-n voltak, és ez 4 éves képzés, szal ők is hasonló korban fognak végezni, de úgy vettem észre nem zavarja őket annyira :)


Ja és szerintem akkor rontottad volna el igazán az életedet, ha ezt a lépést nem teszed meg (azaz nem kezded el azt tanulni, amit igazán szeretnél)

2016. máj. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
ne hülyéskedj már, manapság már egész életén át tanul az ember. 27 éves az nagyon fiatal, semmi gond nem lesz ha akkor kezded a karrieredet építeni, inkább az a lényeg, hogy tényleg mindent adj bele a tanulásba, gyakorlatokba és a későbbi munkahelyen is teljesíts jól. A férjem 28 évesen kezdte a karrierépítést, most 32, vezető beosztásba került és 300 felett keres. 27 évesen még diákmunkázott 460-as órabérben a suli mellett.
2016. máj. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nincs az életnek semmiféle mások által kijelölt célja. Ha te elégedett vagy a jeleneddel és a várható jövőddel, akkor egyenesben vagy.
2016. máj. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
72%
Én 17 évesen érzem ugyanezt:D
2016. máj. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!