Lakás vagy kocsi?

Figyelt kérdés
Van jelenleg egy lakásom, amit szeretnék ha eladnánk és vennénk egy nagyobbat. Viszont apukám nem akarja eladni, és azt mondta, ha nem adjuk el, akkor kapok egy kocsit. Nem tudok dönteni, mert elég kicsi a mostani lakásom, és sötét is, az új lakás meg teljesen újépítésű lenne, tágas, világos. Viszont akkor nem kapnék kocsit.
2016. máj. 3. 21:42
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%

Új lakás.

(Azt nehezebb összehozni, mint egy kocsit. Legfeljebb az nem lesz új.)

2016. máj. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
90%
Nem értem az összefüggést? Hány éves vagy, kié a lakás egyáltalán, és ha a tiéd a szülőnek mi vonatkozása van ebből?
2016. máj. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 tothp ***** válasza:
100%
Autó 15 év múlva ócskavas lesz. Egy jó helyen, rendes lakás 40 év múlva is érték. Ha az autó nem létszükséglet, biztos a lakást választanám
2016. máj. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
22 éves vagyok, egyetemista. A lakás az én nevemen van, de a szüleim vették. Ha nagyobbat vennénk, azt is ők pótolnák ki pénzzel.
2016. máj. 3. 21:55
 5/32 anonim válasza:
54%
Akkor kb. a szüleidé a lakás, vagy ha a tiéd is... Tarts tiszteletbe, hogy apád vette és ha azt szeretné, hogy ne add el, akkor ne add el.
2016. máj. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem kezdj el hisztizni. Mégis, micsoda dolog az, hogy ilyen választásra kényszerítenek. Nagy lakás és nagy autó kell és kész. Nehogy már ők döntsék el, hogy mit vesznek neked.
2016. máj. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
11%
Lakas mindenkepp! Ott lehet sajat kis eleted, allataid, egyszer majd gyerekeid ha szeretnel. Az lehet a te kis vilagod, de egy autoban pl nem tul jo otlet gyermeket nevelni, vagy kutyat tartani :D
2016. máj. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
75%

Egyebkent epp ma olvastam ezt, ami elegge elgondolkodtato: "az auto a legrosszabb dolog, amibe befektethetsz".

Szerintem igaz.

2016. máj. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
15%

Idővel kell az embernek egy autó, mert számos hátránya van annak ha nincs és ezek közül sokat akkor realizál az ember (utólag), amikor lesz neki.


Amúgy ha apukád nem akarja, hogy elad az általuk vett lakást annak szerintem oka van (ami itt nem hangzott el).

2016. máj. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
63%
OFF nem "realizál", hanem rájön. Pláne, hogy magyarul nem is ezt jelenti.
2016. máj. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!