Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Fontosabb a...

Mit tegyek? Fontosabb a családi béke?

Figyelt kérdés
Unokatesómnak volt egy pasija 2 éve eggyüt voltak de most szakítottak,mert a csaj állandóan csalja a srácot. én meg a srác 2 év alatt nagyon összebarátkoztunk, és a srác már jó ideje szerelmes belém, és ezt meg is mondta.. nekemis tetszik, nagyon szeretem őt,nemtudnám elképzelni nélküle az életemet. Igaz h csak msn en meg telefonon beszélünk, meg msn en mindig camozunk,meg ijesmik,de akkoris nagyon kötődünk egymáshoz. mit tegyek? tuti balhé lenne ha összejönnék az unokatesóm ex pasijával.
2010. ápr. 7. 12:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha már szakítottak és ne amúgy sem volt egy fényes kapcsolat, MIÉRT lenne balhé belőle, ha összejönnétek??
2010. ápr. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Fúú, ez nehéz:S

De ha tényleg annyira szeretitek egymást, akkor megéri szerintem vállalni a kockázatot!

2010. ápr. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

"nemtudnám elképzelni nélküle az életemet"


Megválaszoltad a kérdésed...


"ex pasijával"


Akkor hol a probléma??


"csaj állandóan csalja a srácot"


Ezek után az unokatesód mi jogon balhézna??

2010. ápr. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

jó..de mégis..

amúgy fényes kapcsolat volt..2 év azért nem semmi..

jaaaaj nemtudooom :'(

2010. ápr. 7. 13:12
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Voltam olyan szituban, amilyenben az unokatesód lenne. Az én unokatesóm összejött az exemmel. Eleinte kicsit zavart, azután megszoktam. Tulajdonképpen csak az fájt, hogy a hátam mögött csinálták, más nem. Örökké nem lehettem rá mérges. Először az unokatestvéreddel kell beszélned erről. Ha csalta a srácot, csak a büszkeségét sértheted meg ezzel, de az biztos, hogy a fiú nem volt neki olyan fontos, mint amilyen most neked. Néha kell egy kis balhé is az életbe. Ha ezzel a balhéval meg tudod szerezni a magad boldogságát, meg kell tenned, nem helyezheted mások érzéseit örökké a magadé elé, mert akkor tönkremész. Így csak a kapcsolatod megy kicsit csúnyába az unokatesóddal, ám ha mindketten elég éretten vagytok képesek gondolkodni, elkerülhetitek. Beszélgessetek, csak ezt mondhatom.
2010. ápr. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

jaaaaj nemtudooom :'(


Mit nem tudsz, drága?

Két év? És? Te írtad, hogy ez idő alatt végig csalta. Nem? Szerinted az a szerencsétlen nem érdemelne meg egy normális kapcsolatot olyan lánnyal, aki nem dobná szét a lábát az első jöttmentnek?

2010. ápr. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nemtudok már semmit. nem tudom mi lenne a legjobbmegoldás. Szeretem a fiút.
2010. ápr. 7. 13:55
 8/9 anonim ***** válasza:

A legjobb megoldás, ha összejönnél vele.

Most komolyan, mit érdekel, ha unokatesód balhézik. Megcsalta, többször is...

Komolyan nem értem...

2010. ápr. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Attól, hogy nekik nem jött össze, neked még összejöhet, és ha az uncsitesód szeret, akkor ennek örülni fog. Ha meg nem szeret, akkor nem érdemli meg, hogy elszalassz egy pasit, aki lehet, hogy életed szerelme lehetne.

Nyugodtan gyere össze vele! Az unokatesódnak nem kellett a pasi, szakítottak. Szabad a pálya.

2010. ápr. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!