Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meghalt a nővérem, magára...

Meghalt a nővérem, magára hagyott egy 10-11 éves lányt, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Spanyolországban élt,autóbalesetben halt meg.Magára hagyott egy 11 éves kislányt.Az apa kitudja hol van,a kislány kb.4 éves volt,amikor elváltak.A lánynak Spanyolországban nincsen senkije,egyedül van,és bekerült egy árvaházba.Szüleim Ausztráliában élnek,mi vagyunk a kislánynak a legközelebbi rokonai,csakhogy mi szombaton mennénk Ausztráliába.Nem tudom,hogy ilyenkor mi lenne a legjobb megoldás.A párommal szeretnénk magunkhoz venni a kislányt,viszont nem tudjuk,hogy hogy lépjünk kapcsolatba az árvaházzal.Mindketten tudunk spanyolul.Ha oda mennénk,akkor szerintetek elvihetnénk a lányt onnan,úgy,hogy ő is jöjjön velük szombaton,vagy mindenképp halasztani kell az utazást?És mi van akkor,ha a lány nem akar velünk jönni?Segítsetek.Telefonon beszéltem vele,de nagyon szomorú,és én is az vagyok.Nagyon szerettem a nővéremet. :(
2010. ápr. 6. 15:47
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

Szia!


Részvétem:-(


Ismer titeket a kislány? Szeretnétek felnevelni?

Nővéred biztos azt szeretné,h vegyétek magatokhoz. Egyedül maradna a kislány...szerintem ze nem kérdés,irány spanyolország...ki kell h adják akislányt nektek...

De előtte menjetek be ide haza a gyámügyre,spanyol konzulátusra,biztos tudnak segíteni.

2010. ápr. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%

Őszinte részvétem.

A választ csak az árvaháztól fogsz kapni...Itt legfeljebb csak részvétet tudunk mondani..

2010. ápr. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%

még én vagyok,és a nővéred temetése hol lesz? Ausztráliában? elég bonyolult lehet ez az egész helyzet így

de álljatok a kislány mellé,most nagy szüksége van rátok...

2010. ápr. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Oszinte reszvetem!!!! hat tenyleg csak egymasban kereshettek vigaszt es a kicsilanynak oriasi szuksege van ratok! elsosorban a konzulatusra ott tovabbi infot tudnak adni az adott allam torvenyeirol,


Tiszta szivbol kivanom hogy rendezodjon minden es sok sok lelkierot es kitartast!!! Evi

2010. ápr. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönjük a részvételt.A temetés nem tudom,hogy hol lesz.Olyan sok minden szakadt a nyakunkba hirtelen.A kislány egyébként ismer minket,nyáron voltunk látogatóba,és már ők is többször voltak itt.
2010. ápr. 6. 16:16
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Hol tart a kislány ügye? Sikerült valamit intézni?

2010. ápr. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

szia

tudtál intézkedni?

2010. ápr. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
na?
2010. jún. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!