Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha szeret, de sosem mondja,...

Ha szeret, de sosem mondja, hogy "örökké", az ilyen kérdéseket kikerüli, akkor csak fél az elköteleződéstől, vagy engem nem szeret eléggé?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 6. 15:01
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Ha a jelennek élünk, akkor mit érdekel "pillanatnyilag" a jövő?

Épp az a lényeg, hogy éppen MOST szeret, mit igérgessen a JÖVŐRŐL olyanokat, amit ő sem tudhat? Inkább örülj, hogy MOST szeret. Az a lényeg, nem?

2010. ápr. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

A válaszok "hasznosságát" alapul véve,te tényleg azt akarod hallani,hogy neked van igazad,és ezt majd a "fejéhez"vághasd,egy vita folytán,hogy "de mások is nekem adtak igazat"

Fogadd el, hogy ilyen,nekem is sokszor hiányzott,hogy a párom nem azt mondja,amit hallani szeretnék.

Mára már sokkal jobban becsülöm és értékelem,amit ő mond.

Ha egyszer-egyszer tesz egy jövőre vonatkozó megjegyzést,akkor tudom,hogy az igaz,mert valóban úgy gondolja,és komolyan,nem pedig lila ködben.Ha valaki mindennap ezt mondja a párjának,már ne haragudjatok meg,aki ilyen kapcsolatban él,de nevetséges.Bizonygatnotok kell nap mint nap,hogy ő az igazi...Nem érzitek?

3 éve vagyunk együtt,de ha ezt megkérdezném tőle, "kiröhögne",mert ahogy már sokan írták,honnan tudhatná azt az ember,hogy mi lesz holnap.

De tudom, hogy komolyan gondolja,tudom,hogy egyszer összeházasodunk,ha pedig becsúszna egy baba pl,akkor nem iszkolna el,mint a beparázott nyuszi....Nekem ez többet jelent,minthogy bizonygassa nekem,hogy "örökké"velem marad...

2010. ápr. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt 3 barátnőm, akik miután -ígéretük szerint - örökké szerettek, max másfél év múlva ki is dobtak. Aztán lett egy újabb, ő ugyan soha nem ígért nekem örök szerelmet, de egy élethosszt bevállalt mellettem, és hozzám jött feleségül. Szerintem kedves kérdező nőlj fel.
2010. ápr. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Ha neked a szavak - mármint bizonyos szavak - a fontosak, az ember és a viselkedése, érzelmei nem, akkor ne csodálkozz, ha szép lassan leszokik rólad és más barátnöt keres, akinek elég, hogy szereti a a párja és nem az "örökké" szóhoz ragaszkodik.

Egyébként egyáltalán nem értem, mit akarsz éppen ezzel a szóval elérni - a párom nekem még sohasem mondta, hogy örökre velem akarna lenni, enneke ellenére - vagy éppen ezért? - már majdnem 25 éve élünk együtt szeretetben és megbecsülésben.

2010. ápr. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!