Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit ajándékozhatnánk 60....

Mit ajándékozhatnánk 60. szülinapra?

Figyelt kérdés
Rokonaink (élettársak) csinálnak bulit 60. szülinapjuk alkalmából. Semmi ötletünk nincs a férjemmel, és anyukámékkal mit adhatnánk nekik ajándékba. Akár kisebb ajándék is lehet, de gondoltunk arra, hogy anyuékkal közösen vennénk valamit, és akkor lehet nagyobb is. Ha együtt adnánk, akkor olyan 20 ezer amit rá tudnánk szánni, ha külön-külön, akkor a fele :-) Leírnátok ötleteiteket? Köszönöm.
2010. ápr. 6. 13:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Mi húsvétra aranyhalas akváriumot vettünk a szüleimnek.(58-60 évesek)És abból a pénzből már szépen belehet rendezni!
2010. ápr. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok.Persze attól is függ,hogy vállalnák-e a gondozásukat,mert bizony nem kis munka 2 hetente pucolni...Na meg,hogy szeretik-e a halakat.
2010. ápr. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Ez egy jó ötlet, csak egy szépség hibája van: tavaly is volt egy ilyen buli csak a keresztanyáméknak, és arra pont ezt adtuk...
2010. ápr. 6. 14:03
 4/20 anonim válasza:
100%
szerezz egy 60-as táblát az utakról:D
2010. ápr. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
:-D Egész jó ötlet, csak ezzel meg az a baj, hogy megbüntet a rendőrbácsi, ha meglát! :-P
2010. ápr. 6. 14:10
 6/20 anonim ***** válasza:
Itt a nyár!Esetleg,ha kertes házban élnek,akkor valami nyári bútort,esetleg bambuszból készült napozóágyat nekik.
2010. ápr. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Ha van kert, akkor tényleg jól jönne szerintem egy ilyen kerti hintaágy.. :)
2010. ápr. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Jó a kérdés, majd figyelek, miket válaszolnak. Anyám 19-én lesz 60 :)


Most úgy gondoltam, hogy van pár virágos ismerős a temetőnél, összeállíttatok egy hatalmas csokrot neki, és felülről nézve a csokor közepén piros szegfűkből v. rózsákból vagy akármiből kirakatok egy 60-as számot. A virágokhoz nem értek, de így vizualizáltam, és szépnek tűnik :) A csokor méretét kb úgy kéne elképzelni, hogy kitárod a két karod, na oda már belefér :)

2010. ápr. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, a napozóágy, és hintaágy nagyon tetszik! Kertes házban élnek, és szerintem az jól jönne nekik! A csokor sem rossz, csak ugye az inkább női dolog, és akkor még ott van a férfi...meg az olyan múlandó. Bár nagyon szép tud lenni egy-egy jól összeállított csokor.
2010. ápr. 6. 14:36
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
A tábla is jó ötlet, de lehet csináltatni direkt, ilyen "60-as" táblát.(és akkor nemkell ellopni:))mi csináltattunk keresztmuteréknak, ilyen , hogy tortára lehet rendelni képet, vagy a táblásat is megcsinálják tortára, vagy akár mit, lehet igy tortára rakatni
2010. ápr. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!