Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit ajándékozhatnánk 60....

Mit ajándékozhatnánk 60. szülinapra?

Figyelt kérdés
Rokonaink (élettársak) csinálnak bulit 60. szülinapjuk alkalmából. Semmi ötletünk nincs a férjemmel, és anyukámékkal mit adhatnánk nekik ajándékba. Akár kisebb ajándék is lehet, de gondoltunk arra, hogy anyuékkal közösen vennénk valamit, és akkor lehet nagyobb is. Ha együtt adnánk, akkor olyan 20 ezer amit rá tudnánk szánni, ha külön-külön, akkor a fele :-) Leírnátok ötleteiteket? Köszönöm.
2010. ápr. 6. 13:52
1 2
 11/20 anonim válasza:
szerintem a virágosat felejtsd el, szerintem egy temetésre emlékeztetné őket.
2010. ápr. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Egy születésnapi csokor temetésre emlékeztethet bárkit is? Most én vagyok ennyire konzervatív, és tényleg ilyen világot élünk? Virág = temetés?

:D

2010. ápr. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Nem, virágot nem veszünk, mert mint mondtam múlandó. A torta meg nálunk nem olyan nagy dolog, mert szoktunk csinálni fényképes tortát, így ezt már ismeri a család. Várom további ötleteiteket!
2010. ápr. 6. 14:45
 14/20 anonim ***** válasza:
Fényképezőgép?Ennyi idős korban,sokan szeretnek kirándulni,s igy megtudják örökíteni.
2010. ápr. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Stílusukhoz függően,könyv?
2010. ápr. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Valami állat.Példáúl az én szüleim(61-63)

Tavaly nagyon örültek egy kiskutyának.(westi)

A hatvanasok úgy vettem észre egyre jobban szeretik a kis hobbi kutyusokat.Puhatolózva,könnyen kiderítheted;)

2010. ápr. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítségeteket, megkérdem a szüleimet, és a férjemet, hogy mit szólnak a felsorolt ötletekhez.
2010. ápr. 6. 19:50
 18/20 anonim ***** válasza:
Szia!Lécci írd meg,h végül is mi lett,mert kíváncsi vagyok!:D Amúgy én voltam a napozóágyas:P
2010. ápr. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Rendben megírom, a buli május 15-én lesz, szóval előtte már tudni fogom mi lett.
2010. ápr. 8. 09:55
 20/20 A kérdező kommentje:
Megígértem, hogy megírom mit vettünk. Egy hintaágyra esett a választás, amit közösen vettünk a szüleimmel. Még egyszer köszönöm a segítséget mindenkinek
2010. máj. 3. 10:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!