Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elengednétek ennyi időre?

Elengednétek ennyi időre?

Figyelt kérdés
A lányom 16 éves. Megismerkedett MSN-en egy Budapesti lánnyal, és nagyon jó barátnők lettek. A nyáron úgy tervezik, hogy mikor elkezdődik a szünet találkoznak, vagyis szeretnének. A lányom szeretne egy hétig vagy akár tovább is náluk maradni. Ebben csak az a baj, hogy mi másik országban élünk, 250 km-re Budapesttől...Persze, ha elengedném akkor kisérettel menne, és meglenne hogy ők hol várnak stb... De elengedjem egy hétre? vagy akár többre? Manapság már nem tudom meg e lehet bizni az emberekben, és könnyen elengedni.. Ti mit tennétek?
2010. ápr. 5. 20:56
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha így változnak a kiindulási helyszínek, akkor sztem nem kéne menni sehova, mert ha azt nem tudja hogy most hol van, akkor egy hét alatt simán elfelejti hogy hova menjen haza.:)
2010. ápr. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
De mondom hogy az nem én vagyok!! nah mindegy... úgyse hiszitek el.
2010. ápr. 5. 21:52
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen elhisszük csak az a baj, hogy a sztori több mint 80%-ban azonos és ma minimum ez a 3. ilyen kérdés (ami 80%-ban vagy többen egyezik, ahogy mondtam ami eddig volt ott tök azonos a szitu, MSN, Budapest, egyedül menne, 1x 15 éves 1x 16 éves. Olyan közel vannak a sztorik egymáshoz, hogy ennyi ilyen problémával küzdő ember nem is lehet.. Ha véletlen mégis egy másik vagy, én írtam rendes választ is azt nyugodtan megfogadhatod azt nem gúnyból írtam).
2010. ápr. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Az is lehet hogy ma egy nagy csapat 15-16 éves fiatal megbeszélte msn-en hogy nyár elején találkoznak Pesten v Debrecenben, ki hova megy, és most a kétségbeesett anyukák írogatnak tanácsért.Nem? Csak ez történhetett.
2010. ápr. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

21:59

hát, észrevettem, hogy nagyon hasonló... de én tényleg Szerbiai vagyok, és tényleg igy történt ahogy leirtam... viszont köszönöm a segitséged!:)

2010. ápr. 5. 22:29
 16/21 A kérdező kommentje:

21:59

Az igaz, hogy azok amiket leirsz hasonlók, szinte mind... de az nem, hogy egyedül menne.. mi elkisérnénk, ott lennénk velük kicsit, csak az a kérdés, hogy ott e hagyom, hogy legyen egy hétig vagy sem...

mivel határon 18 éves korig át sem engednénk egyedül!:) igy valószinű, hogy nővére kiséri el, mert neki van útlevele. ha nekem lene, akkor természetesen én kisérném el..

2010. ápr. 5. 23:43
 17/21 anonim ***** válasza:
akkor ma már nem teszed fel többet a kérdést?köszönjük,hogy megtisztelsz minket :P
2010. ápr. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
76%

Ember függő, de kockázatos. Én kétszer tettem ezt, egyikkel pórul jártam, a másikkal nem. Egyszer megismertem egy lányt az interneten. Úgy tűnt, hogy lelkitársak vagyunk. Egy egyetemre kezdtünk járni. Sok szívességet tettem neki, de kb. 1 hónap után kiderült, hogy nem olyan, mint amilyennek mutatta magát. Azóta sem beszéltünk. Azt hittem, hogy a legjobb barátnőm lesz, az interneten teljesen más volt, mint az életben. Szóval vigyázni kell.


A másik a férjem volt, akivel az interneten ismerkedtem meg és így találkoztunk országokon keresztül. Ez nagyon jól sült el. De ha 16 éves lennék, nem hiszem, hogy bele vágnék főleg egy "barátért", ami úgyis egy távkapcsolat marad, majd valószínűleg tönkre is megy.

2010. ápr. 10. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
NEM ENGEDNÉM EL!
2010. ápr. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

A szüllő részéről felelőtlenség lenne elengedni a gyereket egy ismeretlen helyre egy tök ismeretlenhez, a gyerek részéről pedig hatalmas ostobaság lenne elmeni.


Amúgy nem rég volt egy botrány ahol egy elitélt gyilkos a neten fiatalokkal szervezet valami színész csoportot.

A lányokat egy temetőbe hívta és folytogatni kezdte öket.

2010. ápr. 11. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!