Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elengednétek ennyi időre?

Elengednétek ennyi időre?

Figyelt kérdés
A lányom 16 éves. Megismerkedett MSN-en egy Budapesti lánnyal, és nagyon jó barátnők lettek. A nyáron úgy tervezik, hogy mikor elkezdődik a szünet találkoznak, vagyis szeretnének. A lányom szeretne egy hétig vagy akár tovább is náluk maradni. Ebben csak az a baj, hogy mi másik országban élünk, 250 km-re Budapesttől...Persze, ha elengedném akkor kisérettel menne, és meglenne hogy ők hol várnak stb... De elengedjem egy hétre? vagy akár többre? Manapság már nem tudom meg e lehet bizni az emberekben, és könnyen elengedni.. Ti mit tennétek?
2010. ápr. 5. 20:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
45%
Nem unod még? Inkább kérdezd meg a szüleidet, hogy elengednek-e, többre mész,nem? Zseniális.
2010. ápr. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Erdélyből vagy? csak mert én igen. Amúgy szerintem enged, de tényleg csak úgy hogy valaki legyen mellette, nem ártana a "jó barátnőt" látni valakinek még.
2010. ápr. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
100%
Hát nem mindenki "gonosz" aki a neten van fennt, de jobb óvatosnak lenni. Persze (gondolom) a lányod sem örülne ha "testőrökkel" menne, de ez amit írtál nem tűnik rossznak..:)
2010. ápr. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszoló ne csak a kérdés címét olvasd el :XD
2010. ápr. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
89%

Hiába teszed fel óránként ugyanazt a kérdést, attól még nem fognak mást mondani.

Én nem engedném el egy hétig egy ismeretlenhez.

2010. ápr. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Jobb lenne, ha először ti látnátok vendégül a barátnőt, és csak utána engednétek el. Azért a szülőkkel is kellene beszélni...
2010. ápr. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
83%
21:02. Nem csak azt olvastam el, ez már a harmadik ilyen kérdés.
2010. ápr. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek, hogy hasonló a kérdésem, mint azé aki mindig más korral teszi fel! de az nem én vagyok... akik normális választ adtak azoknak pedig köszönöm!
2010. ápr. 5. 21:06
 9/21 A kérdező kommentje:

21:00

Nem Erdélyi vagyok! Szerbiai.

2010. ápr. 5. 21:07
 10/21 anonim ***** válasza:
81%

Az emberekben nem lehet bizni. Ez a lényeg, most indulj ki ebből, elengednéd tudván, hogy olyanok lesznek körülötte akikben nem lehet vízni? Én nem. És igen lehet hogy olyanok lesznek körülötte akikben lehet bízni de lehet, hogy nem. Induljunk ki a legrosszabból az biztonságosabb. Egyébként is, MSN-n nem kéne idegenekkel ismerkedni (én nem tudom ez hogy megy manapság de ha olyan jönn fel a netre akit nem ismerek azzal én nem szoktam beszélni, mert veszélyes).


Egyébként ügyesesn változtatod a kérdést de azért felismerhető. Azoknak akiknek nem egyértelmű, hogy ez ugyanaz az ember levezetem gyorsa: Elöször a lány 15 éves Debrecenbe menne és Budapestre, ők egy harmadik városban élnek. Majd a lánya 16 éves továbbra is Budapestre menne, most 16 éves nem itten és Budapestre menne. Mindig változik vmi egy kicsitt. De ez ettől még ugyanaz a kérdés ugyanattól az embertől.

2010. ápr. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!