Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez az érzés?

Miért van ez az érzés?

Figyelt kérdés
akármikor ha elemegyek egy hosszabb kirándulásra,mindig annyira hiányzik a családom.mindig attól félek,hogy mire hazajövök történik valami...15 éves lány vagyok és nagyon félek attól,hogy ha egy szerettem meghal,akkor mit csinálok?!márpedig ez az élet rendje.de nekem mégis annyira rossz érzés itthagyni őket és elmenni valahova messzire.mindig bennemvan az az érzés,hogy én jólérzem magam ott a távolba,de közbe mi történik otthon?
2010. ápr. 5. 18:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
erősen kötődsz. ez természetes
2010. ápr. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én vagyok így a lányommal, sokat utazik külföldre, eleinte rettegve aggódtam érte, de aztán elhessegettem a gondolatot, hogy valami történhet vele.
2010. ápr. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szívemből szóltál. Én is mindig úgy mentem el itthonról, hogy rettegtem látom-e még valaha őket... Ezt nem lehet leszokni szerintem...
2010. ápr. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mire oda jutsz, hogy tényleg aggódnod kell addigra már saját családod lesz, saját gyermekeid akik miatt aggódhatsz, úgyhogy ne parázz, nem fog történni semmi, nyugi :)
2010. ápr. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én is így szoktam vele lenni, mert még fiatal vagy és nem tudod elképzelni az életedet a családod nélkül

de majd minél nagyobb leszel annál könyebb lesz nélkülük élni( úgyértem h elköltözöl és nélkülük élsz, nem úgy, hogy meghalnak vagy vmi)

2010. ápr. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!