Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben a helyzetben mit tegyek?

Ebben a helyzetben mit tegyek?

Figyelt kérdés
Még 1 éve se vagyunk házasok,de minden kis apróságon összeveszünk, nem tudunk leülni beszélgetni, vannak olyan beszólásai amikkel annyira megbánt. Este már egyedül aludtam, inkább én átmentem másik szobába, nagyon sokszor megfordul a fejemben hogy bár ne mentem volna hozzá és soha nem ismertem volna. Szeretem, de egyre jobban távolodok tőle, és ez talán jobb is. Eddig babát szerettünk volna, nem sikerült, ez miatt dokihoz is jártunk, tegnap azt mondta ő még nem élte ki magát, meg erre a világra gyereket? Annyira megváltozott mintha nem is az lenne akihez hozzámentem.
2010. ápr. 5. 14:17
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Hát a Bibliát azt kihagynám, elegen nyaggatnak ezzel. Nem ilyen volt. Azóta vagyunk így mióta anyagi gondjaink vannak, de az nem csak az én hibám. Én sem vagyok tökéletes, de próbálok kimászni a sz.rból. Még 1 éve se vagyunk házasok, de már váljak???
2010. ápr. 5. 15:52
 12/16 anonim ***** válasza:
Inkább, mint hogy gyereket szülj! Később válni mitől jobb? Hogy tovább érezd magad rosszul és idősebb legyél ahhoz, hogy partnert találj?
2010. ápr. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Gyereket most nem is tudnék, de talán még egy próbát megérne hogy együtt maradjunk. Vagy már én sem tudom mi lenne a legjobb:-(
2010. ápr. 5. 16:08
 14/16 anonim ***** válasza:
Magától a pasi nem javul meg, ha nem is akar, abban ne reménykedj, csodák nincsenek. Ketten rendbe lehet hozni egy kapcsolatot, de ha csak az egyik akarja ...
2010. ápr. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
éppen az előző kérdést olvastam, hogy mennyibe kerülen egy lagzi kb. Nos ezért nem igazán érdemes kidobni 1 millát, hogy 1 év múlva már ne férjen össze a pár, és válás legyen a vége. Szvsz menjetek valami családsegítőhöz mert így elfajul a dolog. Ne próbáld egyedül megoldani.
2010. ápr. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm az összes hozzászólást, sikerült leülni beszélni, mindent átbeszéltünk, belátta hogy ez tényleg nem jó egyikünknek sem. Elmondta neki mi baja, én is elmondtam, sikerült mindent megbeszélni, azóta is jól megvagyunk, közös programokat csinálunk, és nagyjából az anyagiak is megoldottak.
2010. ápr. 15. 18:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!