Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben a helyzetben mit tegyek?

Ebben a helyzetben mit tegyek?

Figyelt kérdés
Még 1 éve se vagyunk házasok,de minden kis apróságon összeveszünk, nem tudunk leülni beszélgetni, vannak olyan beszólásai amikkel annyira megbánt. Este már egyedül aludtam, inkább én átmentem másik szobába, nagyon sokszor megfordul a fejemben hogy bár ne mentem volna hozzá és soha nem ismertem volna. Szeretem, de egyre jobban távolodok tőle, és ez talán jobb is. Eddig babát szerettünk volna, nem sikerült, ez miatt dokihoz is jártunk, tegnap azt mondta ő még nem élte ki magát, meg erre a világra gyereket? Annyira megváltozott mintha nem is az lenne akihez hozzámentem.
2010. ápr. 5. 14:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%

Hát szerintem ez az érzései kihűlésének a jele...

Előtte szeretett volna gyereket? Bocsi, de lehet hogy megcsalás van a dologban. Beszélj vele, amikor jobb kedve van, miért van ez a változás és hogy most már ez mindig így lesz?

Sok sikert!

2010. ápr. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
nekem ezt gyerek után nyomatta és akkor mit lehet tenni?....ugyanazt amit gyerek nélkül jobbra és balra....és megmentett attól az élménytől, h egy alkalmatlan férfinek szüljél gyereket
2010. ápr. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Amennyire szerettem most annyira távolodok tőle. Próbáltam vele beszélni, de sajna nem lehet. Igen szerettünk volna babát,jártam ez miatt rendszeresen kórházba, különféle vizsgálatokra, amik nem voltak épp fájdalom mentesek, mostmár nem akar. Mindig kitalál valamit, hogy ez kell neki az kell neki, pedig tudja hogy inkább másra kéne a pénz. Egyszerűen BUNKÓ! Tapló stílusa lett. Ha valamivel megbánt, utána mindig jön hogy ne haragudj, de engem az már nem érdekel. Pedig annyira szerettem volna pici babát, mostmár az életkedvemet is elvettem, egész nap csak sírnék és eltűnnék. 23 éves vagyok, de soha nem voltam ennyire boldogtalan, mint vele:-((
2010. ápr. 5. 14:38
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
szerintem biztos akad valaki aki ennél jobban bánna veled.....iszonyú fiatal vagy!!!
2010. ápr. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Lehet, de előzőleg is pont kifogtam egy olyat aki megcsalt, hazudott. Bíztam benne hogy ő jobb lesz, és ahogy bánt velem azelőtt, soha nem gondoltam volna hogy ennyire meg tud változni valaki. És rá vagyok szorulva. Én rontottam el, mindig mindent megkapott amit kiejtett a száján, persze mindent én álltam, most meg annyi hitelem van, hogy egyedül soha nem bírnám fizetni:-(( Válóperre sincs pénzem.
2010. ápr. 5. 14:48
 6/16 A kérdező kommentje:
Ja és ráadásul munkanélküli lettem. Igaz a minimálbért megkapom, de az nagyon kevés, nem bírnám a hiteleket.
2010. ápr. 5. 14:49
 7/16 anonim ***** válasza:
Keress el más pasi után nézni. Nem kell tudnia róla, ha majd megtaláltad a tökéleteset akkor dobod őt. Ő biztos segíteni fog mindenben. És ráadásul még meg is érdemli,hogy így viselkedj vele.
2010. ápr. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Az anyagi problémáidat itt nem tudjuk megoldani. Közös lakásra vettetek fel kölcsönt vagy hogyan? Akár van pénzed válóperre, akár nincs, el kell válni, hiszen semmi nem tart benneteket együtt. Nehogy véletlenül bejöjjön a képbe egy gyerek, akinek tönkre lenne téve az élete. Te még bőven találsz magadnak megfelelő társat, 23 éves korban még messze nem tartasz ott, hogy egyedül maradnál.
2010. ápr. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
sajna tényleg nem tudunk az anyagiakban segíteni, a férjed sosem fog veled úgy bánni ahogy szeretnéd, a rózsaszín köd után én is csak pislogtam h ki ez a vadbarom mellettem, DE lépni kell, keress munkát, ha találtál akkor van eslyed újrakezdeni az életed, semmi nincs veszve, de egy gyerekkel hidd el h sokkal rosszabb lenne
2010. ápr. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
A válás nem megoldás... Szerintem kezdd el olvasni a Bibliát! Hidd el, nekem is megváltoztatta az életemet! és mielőtt a váláson gondolkoznál, figyelmedbe ajánlanék egy könyvet: Shmuley Boteach: Kóser szex ... Ha más is érdekel, keress meg privátban, szívesen segítek!
2010. ápr. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!