Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Én 19 vagyok, van két húgom (13-15). Anyu összejött egy pasival akinek van 4 gyereke (2-4-9-11) aki oda is költözött gyerekestől. Az anyjuk egy nővel él együtt jelenleg. A pasi alkoholista. Jelenleg neki van munkája de sokáig nem volt. Anyu nem melózik, családit kap amiből vonnak 33%ot adósságok miatt. Nekem van párom akinek jelenleg szintén nincs munkája de apja segíti amiben csak tudja. Én a sulit is félbehagytam h eltartsam a családot. Minimálbérem van. Nagyanyám a kis nyugdíjából meg én tartjuk el őket(páromat nem). Amit a pasi keres az piára megy javarészt max pelenka lesz belőle véve. Anyu, a pasija, én és a párom is dohányzunk. Apósom felajánlotta h költözzünk hozzá a párommal (kb 250km-re anyuéktól). Ti a helyemben mennétek?
2016. ápr. 2. 03:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Menj a pasiddal.Biztos nem tartanám el az alkesz pasit a kölykeivel.Éld az életed,
2016. ápr. 2. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak a húgaim miatt vacillálok mert őket sajnálom otthagyni
2016. ápr. 2. 06:53
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Menj és építsd fel az életed! Itt nem tudsz egyről a kettőre haladni.
2016. ápr. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kezdetben csak a egy-két hónapban gondolkozva, megpróbálva lehetne átköltözni. Abból cirkusz sem lenne otthon. Csak a nyárra megpróbálni együtt élni ott......majd fölépíteni az életetek. Persze a párodnak és neked is munkát kell majd ott találnotok hogy biztonságban érezzétek magatok. Pénzkérő üzenetekre lehet számítani majd a családtól.
2016. ápr. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt én elhiszem sajnálod a tesóid.Anyádnak kéne a pasit páros lábbal kirúgni,mi az,hogy elvedeli a fizetését,jó ha pelenka kerül.A húgaid is lassan felnőnek és biztos lehetsz benne ők is elfognak menni.Attól,hogy elköltözől még törödhetsz a testvéreiddel.
2016. ápr. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!