Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek a férjemmel?...

Mit tegyek a férjemmel? Annyira gyerekes.

Figyelt kérdés
Mondhatni boldog párkapcsolatba vagyunk szerencsére munka miatt nem látom sokszor így időnk sincs veszekedni.Viszont van egy hülye beceneve amitől nem hajlandó megválni de én kértem tegye meg mert ez egy maffia neve.Mit csináljak ,hogy felfogja ez nem való egy érett férfihez?Sokszor hiszi magát gyereknek..
2010. ápr. 5. 03:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
69%
Tudod, szerintem te vagy önző. Miért kéne a sok év óta használt becenevétől megválni a kedvedért? Mégiscsak a becenév lehetett előbb, mint te. Szereted a férjedet? Ha szeretnéd, elfogadnád olyannak, amilyen, nem akarnád, hogy megváltozzon. Akár gyerekesnek. És nem beszélnél róla így nyilvánosság előtt, névtelenül sem. Szerintem ezen erősen gondolkozz el.
2010. ápr. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
xD utolsó szánalom
2010. ápr. 5. 16:22
 13/15 anonim ***** válasza:
Szerintem elég durva túlzásba esel. Senki és semelyik párkapcsolat nem tökéletes. Remélem ennél nagyobb bajod az életben nem lesz. De ha annyira utálod akkor hagyd el a beceneve miatt, nem gondolod hogy inkább ez a gyerekes meg az hogyha nem értenek veled egyet akkor beszólsz nekik pedig te voltál kivácsi a válaszokra?
2010. ápr. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Összeilletek.... Ebből ekkora problémát csinálni sokkal gyerekesebb dolog, mint egy becenév.
2010. ápr. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nagy cucc...Apukámat Kovinak becézik...Szoktak vele viccelődni is.Pedig azért ő már bőven nem gyerek.Na?Miért olyan borzasztó?:DInkább örülnél hogy nem egy besavanyodott merev fószer társa vagy.
2010. ápr. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!