Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek a férjemmel?...

Mit tegyek a férjemmel? Annyira gyerekes.

Figyelt kérdés
Mondhatni boldog párkapcsolatba vagyunk szerencsére munka miatt nem látom sokszor így időnk sincs veszekedni.Viszont van egy hülye beceneve amitől nem hajlandó megválni de én kértem tegye meg mert ez egy maffia neve.Mit csináljak ,hogy felfogja ez nem való egy érett férfihez?Sokszor hiszi magát gyereknek..
2010. ápr. 5. 03:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Erre akkor kellett volna gondolod mikor hozzámentél.
2010. ápr. 5. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Gondolom kiábrándító ha így gyerekesen viselkedik, de legalább nem merev. Nem biztos hogy meg kellene változtatnod, egyelőre fogadd el hogy ilyen. Rájön ő is magától idővel. Régóta vagytok együtt?
2010. ápr. 5. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

amikor felhuzom magam azon,h párom mennyire gyerekes,akkor végignézem az ismerettségi körömben levő párokat,és megnyugszom,és örülök,hogy ez a legnagyobb hibája...

lehet hogy gyerekesen viselkedik,hisztizik mint egy 3 éves kislány,de sosem bántana,nem iszik,nem csavarog,nem hagyja rám a háztartást,dolgozik,nem mászkál más nők után,hanem sok év után is utánam mászkál...

ha néha gyerekes,ám legyen,én se vagyok tökéletes...sztem te sem...

nézz körül a körülötted levő párokat...melyikkel cserélnél? én egyikkel sem...

2010. ápr. 5. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

A bece neve már akkor is megvolt,amikor összeköltöztél vele? A barátok,ismerősök így szólítják? Ha igen,akkor hogyan válhatna meg tőle? Mondja mindenkinek,hogy ezután ne szólítsatok így? Ez nem működne.Ha ezért állandóan zaklatod,a házasságod rámehet,és a párodnak lenne igaza.

Bolhából csinálsz elefántot.Te ne szólítsd a becenevén és ennyi.

Ismertem egy férfit,akit az egész város Öcsinek hívott.Pedig magas beosztásban volt,megfelelt a férfiakkal szembeni elvárásoknak,nagyon is határozott és energikus volt.70 éves korában halt meg,de sokan még akkor sem tudták az igaz keresztnevét.

2010. ápr. 5. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
El ne hagyd a beceneve miatt. Mindenkiben van gyerekesség, hidd el még a legkomolyabb felnőtt emberben is. Én is már közel vagyok az ötvenhez, (nő) de ha meglátok egy aranyos plüss állatkát azt megveszem. Vagy a felnőtt lányom is rátud venni egy-két gyerekes dologra. A lányomnak is van beceneve, én és a legközelebbi családtagok is úgy hívják őt nem zavarja.
2010. ápr. 5. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Semmit ne tegyél vele,ha neki igy jó,akkor érezze jól magát.neked kellene megtanulni elfogadni a másikat,gondolom nem tartottak pisztolyt a fejedhez amikor hozzá mentél!
2010. ápr. 5. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésed alapján te is elég gyerekes vagy - egy becenév miatt ilyen hisztit csinálni...


De az azért forcsa, hogy "boldog párkapcsolat!-ról irsz, utána meg közvetlenül arról, hogy "munka miatt nem látom sokszor így időnk sincs veszekedni".


Nekem az, hogy örülsz, hogy nem sokat vagytok együtt, ellentmond a bolgod (és jó) párkapcsolat fogalmának.

2010. ápr. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ez tényleg ekkora probléma vagy csak nincs nagyobb gondod és csinálsz magadnak? Egy becenévből ekkora hisztit csinálni... Amúgy nekem a "mondhatni boldog párkapcsolatban" szúrt szemet. Itt nem a becenév a legnagyobb baj, csak ürügyet keresel. Ami csak mondhatni, az messze van a valóságostól...
2010. ápr. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
gondolom nem tartottak pisztolyt a fejedhez amikor hozzá mentél!- ez igaz,kés volt :D
2010. ápr. 5. 09:48
 10/15 anonim válasza:

Kedves kérdező! Látom nagyon sokan próbálják kihozni azt a kérdésedből, hogy gyerekes vagy és rossz a kapcsolatod és miért mentél férjhez stb...csak egyet mondok - boldog lehetsz amiért ő a tied és nem másé. Nagyon vigyázz rá és igenis tarts ki amellet, hogy attól hogy még van egy pr-ma a kapcsolatban még lehettek nagyon boldogok.

Ugye milyen jó hogy a válaszolóknak semmi gondjuk nincs?

2010. ápr. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!