Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A helyemben mit csináltatok...

A helyemben mit csináltatok volna? Bőv. Lennt.

Figyelt kérdés
Ma a férjemmel és a 10 hónapos lányunkkal kimentünk a körhintához.A volt mennyasszonya és családja játékokat,lufikat árulnak.A férjem mindenáron venni akart a kicsinek lufit onnan(de még minek?) ,én beszélgettem egy baráttal ,ő addig elment lufiért,és mire odanézek,társalog a volt nőcivel.Igaz ennek már 4 éve de akkor is,a csaj lépett le a férjem barátjával 7 év után.Én köpni nyelni nem tudtam olyan ideges lettem,ráadásul a kicsi lányommal.Azt mondta semmi érzés nincs már iránta,mi vagyunk neki az élete,csak ő ment neki oda segiteni.Akkor csak én csináltam bolhából elefántot?Engem nagyon bánt idebent a lelkemben,azt mondta hogy őt is nagyon,és nagyon megbánta hogy beszélt a csajjal.
2010. ápr. 4. 23:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
miért baj ha beszélgetett vele? szerintem felfújod a dolgot, nehogy már ne beszélgethessen pár percet vele :S gondlom megmutatta a kislányát és mennyire büsze rá meg mivan veled meg ilyenek. én ebbe semmi rosszat nem látok. tényleg nem értem.
2010. ápr. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te csináltál a bolhából elefántot!

nem bizonyította eddig,hogy szeret? Hiszen téged vett el feleségül,és te vagy a gyermeke anyja..Azért mert a múltban volt valakije,már nem is beszélgethet vele???Ez komoly?

Nem a múltat kell nézni hanem a jelent és a jövőt!!

Nem beszélve arról,hogy bunkósság lett volna ha a férjed egy régi ismerősnek(még ha a volt barátnője az ) nem köszönne..

2010. ápr. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

A kicsire rá se nézett,és még annyit,hogy mióta külön mentek,aegy szót se beszéltek,mert a csaj még köszönni se köszönt neki.

Na mindegy ,most igy leirva nem úgy jön vissza,mint amit láttam.

2010. ápr. 4. 23:51
 4/9 anonim ***** válasza:

Ezt én sem értem. Nem neked akart rosszat, csak tudod, ha van egy olyan ismerősöd valahol, aki régen sokat jelentett, akkor nem mehetsz el mellette úgy, mintha egy vadidegen lenne. Függetlenül attól, hogy vele vagy.

Persze, lehet, hogy illendő lett volna bemutatni titeket egymásnak, bármiféle felhang nélkül, csak tárgyilagosan, hiszen nem acsargó kutyák vagytok, az ég szerelmére. :)

Én a helyedben nem csináltam volna semmit, bár egyedül ott maradni a kislánnyal úgy, hogy a férjed közben nem mutat be az illetőnek, az úgy kicsit furcsa. De gondolom, néhány percig tartott az egész.

Ha meg ismeritek egymást az illető nővel, akkor oda is inthettél volna neki, hogy látod, oké, aztán nem foglalkozol vele.

Szerintem nem nagy ügy. :)

2010. ápr. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is találkoztam tíz év után az exemmel az utcán, és váltottunk pár szót. Velem volt a férjem és a lányom is. Mivel nem egy szállodába mentem el vele hetyegni - így a családomnak fel se tűnt a dolog.. Szerintem is felfújod nagyon.. vigyázz, nehogy a féltékenységgel oda üldözd a férjedet, vissza a régihez.
2010. ápr. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%

akkor leszek az első,aki megért...

hátamon a hideg szaladgál,hiába tudom,hogy egyik exével sem kezdene soha,mondván ha egyszer nem működött,nem fog másodszorra sem...de akkoris,engem zavar...

szerencsére párom ugyanilyen,igy halgatolagosan megegyeztünk,egyikönk se beszélget/találkozik/integet a tuloldalról/küld karácsonyi lapot az exnek...

sztem nem nagy áldozat a másikért...

2010. ápr. 5. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bolhából elefántot csináltál, szerintem is. Nem mondom, hogy puszipajtásoknak kellene lennetek egymás régi párjaival, de azért eez is durva, hogy hisztizel egy beszélgetés miatt. Hagyd a francba az egészet, ne rágódj már ezen többet.
2010. ápr. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem sem tetszett volna a helyzet! Az èn fèrjem ezt nem tette volna meg, mert tudja, hogy otthon ebből "ügyet" csinàltam volna. A hülye lufi meg csak ürügy volt szerintem, főleg, hogy nèlkületek ment oda. Nem olyan nagy ügy az egèsz, de pontosan èrtem, miêrt akadtàl ki.
2010. ápr. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Hmmmm....

Szerintem ezt meg kell beszélni még egyszer. De csak azért, mert nincs lezárva a dolog. Oda kell állni és őszintén elmondani (nem kérdezni! Mondani.), hogy "nézd, nekem ez nem tetszik, nekem ez nem jó, engem ez rosszul érint, sőt, egyenesen bánt, ezért nem szeretném, ha még egyszer előfordulna", stb. Énközlésről van szó és kérésről, aminek "nem lehet ellenállni" és nem kérdezgetésről, faggatásról. Egyszerűen a kész helyzet elé kell állítani, nem pedig nyitottam hagyni. Tessék, én ezzel a dologgal így vagyok, és fogadj el engem, kérlek.

Ami az egyik félnek probléma, az már probléma. Semmit nem szabad elmismásolni, s ha közöltük őszintén, s a másik becsülettel megértette, akkor le kell zárni. Mindenki "hibázik". Így ismerjük meg igazán egymást. Majd tudjuk a határokat. Mi az, ami a másiknak rosszul esik, de nekem nem tűnik föl. ó, nagyon sok ilyen van és mindent komolyan kell venni.

2010. ápr. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!