Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szüleimnek miért tetszik...

Szüleimnek miért tetszik máson (velem egyidőseken) ugyanaz a ruha és én miért vagyok k. urva ha ugyanezt veszem fel? 16/L

Figyelt kérdés

Még kb féléve mutattam a szüleimnek egy népszerű lányról a suliból képeket(hosszított felső, leggings, magas sarkú, stb..) , aki kicsit r.ibisen, de nagyon nőiesen öltözködik, látszik hogy van pénzük, és mondták hogy milyen szépen öltözködik, stb.. vmelyik nap a kocsiból láttuk az egyik csaj ismerősömet, és anya így: ’milyen szépen öltözködik, sokkal idősebbnek tűnik mint te’, kicsit szarul esett, na mind1. vettünk egy mellrésznél flitteres hosszított felsőt nekem, itthon felvettem leggings-el és magas sarkúval, nagyon jól nézett ki az összeállítás, és a szüleim azt mondják, hogy úgy nézek ki mint egy k-urva és akár ki is állhatnék az út szélére.. ezt nem értem, rajtam miért nem tetszik nekik? Állandóan azt hallgatom hogy mások milyen nőiesen öltözködnek, nekem meg nincs úgy stílusom, olyan átlagos, de szépen öltözködök amúgy. Valamikor sportosan, vmikor meg nőiesebben, de magas sarkút még nem viselek, és tényleg nem értem, rajtam miért nem tetszenek nekik az ilyen ruhák?

Meg anya panaszkodik, hogy mikor akar venni nekem vmi ’jó nőies’ ruhát, akkor az meg nem tetszik nekem.. persze, mert gáz dolgokat venne meg szíve szerint nekem, ami szerinte nőies.. de ha én nézek ki vmi nőies rucit, akkor meg nem veszik meg.. Miért van ez? Miért tetszik máson nekik ugyanaz a ruha és én miért vagyok k.urva ha ugyanezt veszem fel? Adjatok tippeket is, ha tudtok, nem szeretem megbántani anyukámat, ha esetleg gáz ruhát szeretne venni, látom azt szeretné hogy nőies legyek, de a mostani tinitrendhez nem nagyon ért.. Amúgy a kínai piacon szoktunk vásárolni, olcsón mindig kifogjuk őket, nem az árral van gond..

Köszi a válaszokat és a tippeket! 16/L


2010. ápr. 4. 19:38
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Azért kicsit nehéz ám tudomásul venni ill. nehéz megélni, hogy elmúltak azok a nagyon-nagyon szívet melengető kisgyermek évek...

Tudom..!

(Ahhh, néha nem is kicsit nehéz... .)

2022. dec. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!