Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szüleimnek miért tetszik...

Szüleimnek miért tetszik máson (velem egyidőseken) ugyanaz a ruha és én miért vagyok k. urva ha ugyanezt veszem fel? 16/L

Figyelt kérdés

Még kb féléve mutattam a szüleimnek egy népszerű lányról a suliból képeket(hosszított felső, leggings, magas sarkú, stb..) , aki kicsit r.ibisen, de nagyon nőiesen öltözködik, látszik hogy van pénzük, és mondták hogy milyen szépen öltözködik, stb.. vmelyik nap a kocsiból láttuk az egyik csaj ismerősömet, és anya így: ’milyen szépen öltözködik, sokkal idősebbnek tűnik mint te’, kicsit szarul esett, na mind1. vettünk egy mellrésznél flitteres hosszított felsőt nekem, itthon felvettem leggings-el és magas sarkúval, nagyon jól nézett ki az összeállítás, és a szüleim azt mondják, hogy úgy nézek ki mint egy k-urva és akár ki is állhatnék az út szélére.. ezt nem értem, rajtam miért nem tetszik nekik? Állandóan azt hallgatom hogy mások milyen nőiesen öltözködnek, nekem meg nincs úgy stílusom, olyan átlagos, de szépen öltözködök amúgy. Valamikor sportosan, vmikor meg nőiesebben, de magas sarkút még nem viselek, és tényleg nem értem, rajtam miért nem tetszenek nekik az ilyen ruhák?

Meg anya panaszkodik, hogy mikor akar venni nekem vmi ’jó nőies’ ruhát, akkor az meg nem tetszik nekem.. persze, mert gáz dolgokat venne meg szíve szerint nekem, ami szerinte nőies.. de ha én nézek ki vmi nőies rucit, akkor meg nem veszik meg.. Miért van ez? Miért tetszik máson nekik ugyanaz a ruha és én miért vagyok k.urva ha ugyanezt veszem fel? Adjatok tippeket is, ha tudtok, nem szeretem megbántani anyukámat, ha esetleg gáz ruhát szeretne venni, látom azt szeretné hogy nőies legyek, de a mostani tinitrendhez nem nagyon ért.. Amúgy a kínai piacon szoktunk vásárolni, olcsón mindig kifogjuk őket, nem az árral van gond..

Köszi a válaszokat és a tippeket! 16/L


2010. ápr. 4. 19:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
27%
Ez legyen a legnagyobb problémád az életben...
2010. ápr. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%

hát sztem azért mert h az ő korába mi volt divat...


Meg hát te honnan tudod h egy "népszerű csajnak" az anyjáék örülnek h úgy öltözik??? lehet h azt mondja h ejnye-bejnye nem így kéne vagy vmi...

de sztem vetesd meg vele ami akarsz és kész..

nem ő hordja...ha nem tetszik ne nézzebn rád ennyi

meg sztem vele is beszéld meg és kérdezd meg tőle ezt is

h miért van ez... bocsi ha vmit eliírtam csak sügér vok xd

2010. ápr. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg nekik elmondani,hogy van saját ízlésed.Nem épp az tetszik neked,mint nekik.Mindenképpen el akarnak kísérni ruhát venni?Már elég idős vagy ahoz,hogy egyedül vegyél ruhát.Szerintem vedd meg olyankor a ruhát amikor nincs ott anyud.Ha meg anyud nem ért a divathoz akkor finoman megmondhatnád neki:-"Anyu nekem más az izlésem,mint neked,engedd,hogy a saját izlésemnek megfelelően öltözködjek"-mondjuk igy.:*)
2010. ápr. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%

Itt az a probléma hogy az anyukájának tetszik az a ruha, csak rajta nem nézi jó szemmel:S

Sajnos nem tudom miért:(

2010. ápr. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Amúgy már mondtam neki többször is, hogy nem ő fogja hordani, hanem én.. És igen, eléggé ragaszkodnak sajnos ahhoz hogy elkísérjenek vásárolni, mert ha nincsenek velem, 'gáz dolgokkal' állítok haza.. pedig van stílusom, vagyis lenne, sokan mondták már hogy jól öltözködök, jobban öltözködnék, ha hagynák..

Első válaszolónak: lehet hogy valakinek ez a legkisebb problémája, de én imádom a ruhákat, meg a divatot is, nem vagyok divatmajom, de van ízlésem.. :) szinte élek-halok a ruhákért :D és igaz van egyéb problémám is(betegségek, stb..) de akkor meg legalább a ruhakérdés ne lenne.. jól tanulok, segítek, ha megkérnek, bulizni nem járok el,és r.ibi se vagyok, de őszerintük az vagyok, ha felveszek vmi nőies cuccot..

amúgy anyukám megsértődik ha közlöm vele szépen hogy nem nagyon tetszik a ruha,'mert nekem semmi se tetszik..' :(

2010. ápr. 4. 19:59
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
szia!nem tudom merre laksz de ha közel akkor én szívesen megyek veled vásárolni
2010. ápr. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
szia! pesten :)
2010. ápr. 4. 20:47
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csak a mindent kritizáló típus.
2010. ápr. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen más, ha egy kívülállón látja azt a cuccot, tetszik neki, nincs felelőssége azzal kapcsolatban. De ha a saját lányán van, felelős érte, hogy majd mit mondanak rá mások, ráesnek a fiúk, különben is miért nem foglalkozik inkább komoly dolgokkal, stb. Szerintem ez normális hozzáállás a szülők részéről. Ha megérted és elfogadod, hogy ez normális hozzáállás, akkor jobban meg tudod mondani: Én megértlek anya, de tudod, manapság ez .... és így tovább, mint két egymást megértő ember. A gyereknevelés nem egyszerű dolog. Saját gyereket felnevelni, értékrendjét alakítgatni, izlését mederben tartani nehéz, és felelősségteljes. És tudod, a szülő is csak ember....
2010. ápr. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó jól fogalmazott: más gyerekéért a te anyukád nem érez felelősséget. Plusz ott lehet az is, hogy a "népszerű csajszi" megveszi a pénzén a divatos ruhákat, de nincs olyan kisugárzása, mint neked. Ugyanaz a ruha rajta úgy áll, mint amikor a deszka kislányok felveszik az anyjukét - bájos, esetlen, te meg lehet, hogy testileg érettebb vagy, épp ezért rajtad a kisugárzásoddal együtt meg már "bujább" az összkép, ha érted, mire gondolok...

Tényleg próbáld megérteni őt ugyanakkor megértetni vele, ez a divat és te divatos szeretnél lenni.

2010. ápr. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!