Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a franc baja van?

Mi a franc baja van?

Figyelt kérdés
Nagybátyám élettársáról van szó. Kibírhatatlan egyszerűen.. Bármit mond valaki a családból egyből leszólja... Nagyon nagy valakinek tartja magát, holott még véletlen sem az.. Gyereknevelése pocsék... Humorérzéke egyenlő a nullával.. De a többiek közül legfőképpen engem cseszeget.. Pl ma azt mondta hogy minek megyek át a SAJÁT MAMÁMHOZ ÉS TATÁMHOZ nyugodtan maradjak otthon nincs rám szükség.. (közben tesómmal beszéltem).. Meg karácsonykor anyával csináltuk a mézeskalácsot és akkor is beszólogatott hogy jajj de szerencsétlen vagyok hogy nem tudom normálisan meggyúrni (anya azt mondta hogy jól gyúrtam).. Aztán volt egy kisebb összezördülésem anyával és elkezdett velem ordítani hogy kussoljak.. Helyesírása és iq-ja pocsék.. És még én vagyok a hülye... Ha egyszer nagyon felhúzza az agyam én nagyon beolvasok neki, ami viszont nem lenne túl jó.. (de megérdemelné) Segítenétek hogy hogyan állítsam le? Mert sajnos a hagyd figyelmen kívül nem nagyon jön be.. Bocsi a hosszú szövegért.
2016. márc. 27. 22:57
 1/7 anonim ***** válasza:

"Ha egyszer nagyon felhúzza az agyam én nagyon beolvasok neki, ami viszont nem lenne túl jó.."

Miért nem lenne jó? :)

Mindenki mindent eltűr tőle, aztán nagy lett a pofája.

Azért arra nagyon kíváncsi vagyok, hogy anyukád erre mit reagált: " Aztán volt egy kisebb összezördülésem anyával és elkezdett velem ordítani hogy kussoljak."

Meg még egy vmi: hány éves vagy?

2016. márc. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sőt, az is érdekel, hogy nagybátyád miért nem teszi helyre.
2016. márc. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
tipikus magyar mindenkibe bele köt akitől nem félti a pofáját nyugotan olvas be neki
2016. márc. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanaz, mint kábé az összes "zsebben hordható" kutyának: kisebbrendűségi komplexus, amit a pofájával kompenzál.


Azért jók, mert igazán csak kedved szerint dühönghetsz, sírhatsz, vagy röhöghetsz rajtuk. (Megjegyzem, én inkább a röhögést szoktam választani.)

2016. márc. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem értem, veletek él, hogy mindig mindent lát, mindenbe van alkalma beleszólni?
2016. márc. 28. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Minden nap jönnek át este.. A múltkor majdnem nagy vita lett mivel anya megvédett. Szeretem magam intézni az ügyeimet.. Nagybátyám ugyan már egy papucs lett... De lehet hogy megfogom neki mondani a magamét.. Sohasem voltam olyan aki eltűri ezeket.. Csak hát ez egy idióta... És 13/L
2016. márc. 28. 11:17
 7/7 A kérdező kommentje:
És köszönöm a válaszokat :)
2016. márc. 28. 11:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!