Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a franc baja van a YouTuben...

Mi a franc baja van a YouTubenak? Most már nagyon elegem van belőle.

Figyelt kérdés

Tegnap elött néztem videot rajta és hírtelen kilépett belőle és azt írta ki, hogy "Gond volt a hálozattal (404)". Tegnap is ugyan ezt írta ki mikor az ég világon nincs semmi baja a hálozatnak. Ma valamit csináltam vele és már azt írja ki, hogy "Hiba történt az elindításkor. Ellenőrizze a hálozati kapcsolatot és a rendszeridőt!". Nem értem mi baja lehet hálozat van a telefonom. De nem értek hozzá.

Szoval mi lehet a baja? Kíméljetek a bunkó beszólásoktól nem akarom, hogy az is felcsessze az agyam.


2015. ápr. 22. 20:29
 1/6 anonim válasza:
Akksit kiveszed és vissza :) nekem is volt ilyennel gondom, bajom és az így oldódott meg :)
2015. ápr. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is, anyámnak is ez a baja. Egyszerre romlottak el a telefonjaink? :D
2015. ápr. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kivettem az akksit meg vissza is tettem de igy se jó:// Van sorstársam :) De azért köszönöm a válaszokat ment a zöld kéz mindenkinek:)
2015. ápr. 23. 16:45
 4/6 anonim válasza:
nekem is ezen a héten merült fel ugyanez
2015. ápr. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Itt ugyanaz a probléma.

Galaxy Tab android 2.3.7

Lehetséges, hogy megszűnt a készülék vagy a rendszer támogatása?

Minden létező dolggal próbálkoztam, amivel egy laikus próbálkozhat. Hard reset, dátum, idő beállítás, program frissítés, törlés, régebbi youtube app telepítés …

Sikertelenül.

Böngészőn keresztül működik, ennyi.

2015. ápr. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Közben megtaláltam a megoldást: youtube és az összes google cucc frissítése
2015. ápr. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!