Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen egy összetartó család?

Milyen egy összetartó család?

Figyelt kérdés

Én mindig azt gondoltam, hogy bár a szüleinket nagyon korán elvesztettük, a testvéreim összetartóak.

Csak mostanában kezdem megérteni, hogy ez csak a felszín, és mivel én vagyok a legfiatalabb ezért eddig nem láttam át a dolgokat (21F)

Öten vagyunk testvérek. Persze szemtől szembe nem "sértik" meg egymást az igazsággal de ha nincs ott az illető akkor hideget-meleget kiabálnak rá.

Az egyik nővérem mindig is beteges volt (pszichés) de azon kívül, hogy pénzt adtak neki kölcsön ha éppen nem dolgozott, lényegi segítséget nem kapot. A másik nővéremmel semmi bajuk nem volt míg el nem vált a férjétől és emiatt anyagi gondjai nem lettek (na akkor minden volt csak rendes nem) segítettek neki némi kölcsönnel. És mikor rendbe jött, már újra mindenki imádta.

Arra gondolok, hogy valaki megfogja a kezét és elvigye orvoshoz. A bátyámnak autó balesete volt és éjjel-nappal vele voltak a korhazba.

Tudom, hogy ha velem történe valami segítenének, bár a hátam mögött megjegyzéseket tennének.

Nem tudom eldönteni, hogy milyen egy normális összetartó család és, hogy a milyenk ilyen e?


2016. márc. 24. 21:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Az nagyon jó ha segítetek egymásnak, nem segíthet mindenki mindenben mindenkinek de sokat segítetek egymáson és ez így szerintem oké. Mindenki mond a másik háta mögött pár dolgot róla, de azért a háta mögött mondja és nem a szemébe, hogy ne sértse meg. Szóval nem akarja megsérteni, tehát szereti vagy fontos neki a másik személy, szóval ilyesmi.
2016. márc. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!