Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan rokonod, hogy onnan...

Van olyan rokonod, hogy onnan tudod, hogy szeret, hogy állandóan "lövöget"? A piszkálódásokkal mit kezdesz?

Figyelt kérdés

A párom apukájának "jóóóótulajdonsága", hogy egyfolytában lövöget...ha zavarban vagyok (tudja, hogy könnyen zavarba jövök)...megjegyzéseket tesz, folyton piszkál...ha nem tenné már gyanús lenne, hogy "baja van"...igazából szeretem, csak néha kellemetlen, főleg idegenek előtt... a páromban is van egy adag ilyenXD

Náluk mintha ez családi vonás lenne...más rokonok is folyton piszkálnak...a múltkor kezdték végezték (mivel jelenleg távkapcsolatban élünk) hogy szerezzen be egy csajt abban a városban is ahol lakik, úgysem tudom meg...

de számtalan ilyen van. igazából nem látom a rosszindulatot, csak néha kellemetlen amikor sok ember előtt pirítanak le...

21-L


2010. ápr. 4. 10:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem nagybátyám volt ilyen. Amikor kicsi voltam sokat találkoztunk, egyfolytában piszkált, én pedig még nem értettem hogy ez csak cukkolás, így mindig duzzogtam, nem szerettem. ő pár éve sajnos hosszú betegség után meghalt. Már amikor kiderült hogy beteg, akkor is kevesebbet foglalkozott ilyen téren velem, amit mondjuk megértek. Mostmár hihetetlenül hiányzik! Én szeretem ha valaki szekál, lehet azért mert én is ilyen vagyok valahol. Talán nálunk is családi vonás, szeretek vissza szekálni! :) De ettől vidámság lesz, és mindig jó érzés vidám családtagok/emberek között eltölteni egy kis időt.
2010. ápr. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

így igaz:D

mondjuk van amikor csak utólag tudok nevetni a dolgokon:) de jó emlékezni:P :)

Sajnálom a nagybátyádat:(

2010. ápr. 4. 10:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Sztem ez tök jó. Én csípem az ilyet. Szekáld vissza, legalább jó hangulat lesz. Örülj neki, hogy szeret és nem beszólogat, mint ahogy az általában lenni szokott. :DDDD
2010. ápr. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

olyankor általában nem tudok mit mondani:P csak vigyorgok mint...:P :D

de nem bánom:)

2010. ápr. 4. 11:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!