Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet kezdeni, olyan...

Mit lehet kezdeni, olyan legjobb barátnővel, aki csak akkor van mellettem, ha minden rendbe van?

Figyelt kérdés

Szóval a szitu az,hogy a magát legjobb barátnőmnek nevező lány amikor elkell velem jönni vásárolni,vagy bulizni akkor mindig mellettem van meg minden,de amint baj van ő hirtelen nem ér rá?

Amikor neki van baja,hozzá kell alkalmazkodnom,vígasztalom őt,és valamelyik nap is szomorú volt vagy isten tudja mi baja volt,szal hisztizett,én mondtam neki,hogy ha bármire szüksége van én itt vagyok neki meg minden.Régebben a többi barátunk pletykáltak róla egy orbitális hülyeséget,amióta kiderült ő bevan rájuk sértődve,bedig már kissmilliószor bocsánatot kértek de nem,ő a szemükbe az mondja h megbocsájt a hátuk mögött meg mindennek elhordja őket..ez megy egy éve.én mindig meghalgatom,mellette állok.

tegnap este viszont én voltam bajba,valaki megbántott,szomorú voltam,ideges,elkeseredett.felhívtam,hogy vagy msn-re jöjjön fel vagy valahol találkozzunk,mert baj van,valakinek ki akarom magam beszélni.annyit mondott hogy már nem engednék el sehova mert késő van(8 óra volt),msn re meg nincs kedve feljönni.aztán rájöttem,hogy náluk buli volt,és nem akart róla lemaradni,ezért nem ért rám.

azt mondta,hogy majd ma találkozunk,azóta se keresett.

mit tegyek?viseljem el továbbra is,hogy ha én buliba vagyok akkor hazarángat,csak hogy az ő problémáját meghalgassam,de ő sza.rik a fejemre?megfog ő változni?és ha most énis eljátszanám a sértődöttet rájönne,hogy nekem ez így nemjó?(próbáltam már vele erről beszélni,de ő csak besértődött,és még nekem kelett bocsánatot kérnem meg kiengesztelnem)

Alapbol,mondjuk jól el vagyunk suliba meg minden.

16L


2010. ápr. 3. 14:23
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
nem olvasom el a körítést, a kérdésedre: kidobni. Minek az? Van szükséged arra, hogy a shit-be hagyjon amikor kellene a segítsége?
2010. ápr. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!