Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet kezdeni, olyan...

Mit lehet kezdeni, olyan legjobb barátnővel, aki csak akkor van mellettem, ha minden rendbe van?

Figyelt kérdés

Szóval a szitu az,hogy a magát legjobb barátnőmnek nevező lány amikor elkell velem jönni vásárolni,vagy bulizni akkor mindig mellettem van meg minden,de amint baj van ő hirtelen nem ér rá?

Amikor neki van baja,hozzá kell alkalmazkodnom,vígasztalom őt,és valamelyik nap is szomorú volt vagy isten tudja mi baja volt,szal hisztizett,én mondtam neki,hogy ha bármire szüksége van én itt vagyok neki meg minden.Régebben a többi barátunk pletykáltak róla egy orbitális hülyeséget,amióta kiderült ő bevan rájuk sértődve,bedig már kissmilliószor bocsánatot kértek de nem,ő a szemükbe az mondja h megbocsájt a hátuk mögött meg mindennek elhordja őket..ez megy egy éve.én mindig meghalgatom,mellette állok.

tegnap este viszont én voltam bajba,valaki megbántott,szomorú voltam,ideges,elkeseredett.felhívtam,hogy vagy msn-re jöjjön fel vagy valahol találkozzunk,mert baj van,valakinek ki akarom magam beszélni.annyit mondott hogy már nem engednék el sehova mert késő van(8 óra volt),msn re meg nincs kedve feljönni.aztán rájöttem,hogy náluk buli volt,és nem akart róla lemaradni,ezért nem ért rám.

azt mondta,hogy majd ma találkozunk,azóta se keresett.

mit tegyek?viseljem el továbbra is,hogy ha én buliba vagyok akkor hazarángat,csak hogy az ő problémáját meghalgassam,de ő sza.rik a fejemre?megfog ő változni?és ha most énis eljátszanám a sértődöttet rájönne,hogy nekem ez így nemjó?(próbáltam már vele erről beszélni,de ő csak besértődött,és még nekem kelett bocsánatot kérnem meg kiengesztelnem)

Alapbol,mondjuk jól el vagyunk suliba meg minden.

16L


2010. ápr. 3. 14:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Majd rájössz magatól is arra, hogy az ilyen nem legjobb barát, mégcsak nem is barát, hanem maximum haver.
2010. ápr. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Először is tanulj meg helyesen írni!
2010. ápr. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Felejtsd el ezt a lányt!!!

Ezt tapasztalatból mondom - sajnos - mert nekem is volt egy ilyen "barátnőm".

Bulizni jártunk, ha bajban voltam nem állt mellettem, de ha neki volt valami kínja, akkor én voltam a lelki szemetesládája. Bulizni mi is tök jókat tudtunk.

Még akkor sem esett le, hogy kihasznál, mikor több pasimat is lenyúlta. Eleinte nem érdekelt, mert nem voltam szerelmes.

Ezek után el akart tiltani attól a barátnőmtől, akivel együtt nőttem fel, majd attól is, aki gimiben az osztálytársam volt.Ha e két barátnőm közül jött valamelyik a buliba, akkor ez a kígyó nem jött, kiverte a hisztit, beteg lett...stb.

Ezután, mikor 17 körül voltam, egy hétre elmentem nyaralni, és a pasit, akibe akkor tényleg szerelmes voltam, a gondjaira bíztam, hogy faggassa ki, hogy én tetszem-e neki. Nem találod ki mi történt! A "barátnőmmel" minden nap telefonáltunk, beszéltünk, nem is mondott nagyon semmit a srácról, csak hét vége felé írt 1 sms-t, hogy felejtsem el ezt a pasit, mert nem ő kell nekem...az sms után nem tudtam elérni. Szted? Összejött a kiszemeltemmel.

Na azóta nem beszélek vele. Ő rosszabbul járt, mert a pasi otthagyta, nekem van egy másik fiúval egy tök jó kapcsolatom, a gyerekkori barátnőmmel nagyon jó a kapcsolatom, és a volt gimis osztálytársammal is hetente találkozunk(mert vele nem egy helyen lakunk). És az a legjobb az egészben, hogy ez a két barátnőm egymásnak is barátai lettek...remélem érted.

Szóval nekem szerencsém volt, időben felismertem a helyzetet. De rosszabbul is elsülhetett volna.

Szerintem hanyagold ezt a lányt, mert mindenkit el fog űzni a környezetedből, előbb-utóbb rájönnek az emberek hogy milyen és nem csak vele, de veled sem fognak szóba állni, és ha lesz valami problémád, azt az ég világon senkivel nem fogod tudni kibeszélni.

Röviden, ha rám hallgatsz, nem várod meg mi lesz a vége, keresel másik barátokat, más társaságot, ő meg csináljon, amit akar.

2010. ápr. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Te is korlátozd a közös szórakozásra a kapcsolatotokat.
2010. ápr. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ja, és még valami!

Arra azért készülj fel, hogy nem lesz könnyű menet!

14:45-ös

2010. ápr. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van ilyen barátnőm, de mióta rájöttem, hogy "ilyen" azóta csak barátok vagyunk, de nem feltétlenül számitok rá.
2010. ápr. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ne alkalmazkodjál ilyen energiavámpír csajhoz. Éld nélküle az életed, néha elmész vele buliba és ennyi!
2010. ápr. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
ő max csak ismerős lehet a számodra!!!!!!
2010. ápr. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A haver is jó szó, de a barát semmiképpen.
2010. ápr. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

ettől féltem :(

pedig én szeretem mint barátnő...:(

de mais,csak bunkózott velem msn-en mint aki be van sértődve..:(

2010. ápr. 3. 21:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!