Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem szeret nár a legjobb...

Miért nem szeret nár a legjobb barátnőm?

Figyelt kérdés
Már gyerekkorunk óta ismerjük egymást,mindenben megértettük egymást,stb.Az utóbbi időben viszont makacs,durva,és mások társaságát keresi.Még be is valotta hogy unatkozik velem.Úgy érzem már nem tekint(a legjobb)barátnőjének.Pedig én minden poénban benne vagyok,mindent megtettem hogy szórakozzon.Bulik stb.De nincs változás.Mi a gond?En 17 éves vagyok(lány),ő 14 éves(lány).Lehet hogy csak a kamaszkor?Talán zavarja hogy van barátom...?
2010. ápr. 3. 11:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Kérdezz rá:)

szerintem a saját korosztályodban szerezz legjobb barátnöt:D

2010. ápr. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ilyen volt velem is meg a legjobb barátnőmmel is. Köztünk 1 év van , ő 14 volt amikor bemakacsodott és hasonlók , én 13. Aztán idővel eltünt ez a felgmaság, már már 14 voltam ekkor én is . szerintem a kamaszkor teszi
2010. ápr. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Akármennyire is mind a ketten kamaszok vagytok, ebben a két életkorban teljesen más a gondolkodásmód.

Te már éppen hogy kezdesz megkomolyodni, ő meg most bontogatja a szárnyait.

Lehet, hogy egy picit hagynod kéne hagy barátkozzon másokkal is és tapasztalja meg milyenek a többiek.

Hidd el, hogyha valóban megérdemli a barátságodat akkor vissza fog jönni hozzád.

Szerintem legyél türelmes, és addig is te is keress más barátokat(is).


Kitartás csajszi ;)

jó szünetet ;)(*)

2010. ápr. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)Megnyugtattatok.Vannak sok barátnőim,velük is jól kijövök,de a ,,legjobbat" nem lehet pótolni...:D

Ha van valakinek még ehhez néhány gondolata,nyugottan írja meg xD

2010. ápr. 3. 12:06
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én legjobb barátnőm is 14 éves, én pedig 16 vagyok! de szerencsére nálunk nincs gond! remélem nem is lesz!:)

am. szerintem a kamaszkor az oka, ő most megy át változásokon...

hagyd most, hogy keressen, ismerkedjen másokkal is és majd szerez tapasztalatokat. később biztos, hogy megint minden rendben lesz közöttetek! legjobb barátnőt pótolni nem lehet.. és erre ő is ráfog jönni, légy vele türelmes:)

2010. ápr. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!