Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsalt a párom,13 év után....

Andraso kérdése:

Megcsalt a párom,13 év után. Van 1 6 éves gyerekünk. Most nem tudok ugy hozáérni mint elötte, idövel változhat?

Figyelt kérdés
2016. márc. 15. 17:29
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
24%

Egyszerű, régi bölcsesség a válasz:

Ha belelépsz a csizmáddal a szarba, akkor azt kívülről könnyen lemoshatod. De ha beleszarnak, akkor azt hiába sikálod, sosem lesz már gusztusod belebújni...

2016. márc. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
36%

Ahhoz képest, hogy többen egyetértenek a válaszommal, kiváncsi vagyok, hogy jött ki a 0 százalék, na mindegy.

4-es, aki arról is regelhetne, hogy a férfiak mit felejtenek el a házasságban, de a 3-as eleg primko valaszolo, köszönet annak a férfinak, aki a nemuk nevében kikérte magának.

2016. márc. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:
25%
Nekem az a véleményem hogy már soha nem lessz olyan a kapcsolat mint régen.Az én párom engem is megcsalt.Én nö vagyok.Megbocsájtottam de bizony lelkileg teljesen tönkre mentem még nyugtatokat is szedtem.Mikor ugy döntöttünk hogy kezdünk mindent elölröl akkor ment minden szépen ujra dult a szerelem.De ahogy telt mult az idö jobban és tiszta fejjel gondolkoztam.Akkor már nem nyugtatos aggyal.Rájöttem hogy egy kapcsolat felmelegitve soha nem lessz már tökéletes,Azota is együtt vagyunk de ha van egy kis vita köztünk rögtön a fejéhez vágom a kis megcsalását.Nem tudom nálatok hogy müködik a kapcsolat.Mit mond a párod szeret téged? A párom azt mondja mindig söt naponta többször hogy szeret.De nekem erre csak az a vállaszom ha szeretnél tiszta szivböl nem tetted volna ezt velem.Én tudom hogy szeret meg érzem.Sok sok idö mulva rájöttem arra a dologra hogy tényleg szeret de nem biztos hogy tisztel teljes mértékbe.A te páros is biztos szeret ha azota is együtt vagytok.De szerintem kevés a szerelem tisztelet még fontosabb szerintem.A lényeg a lényeg szerintem soha nem lessz már tökéletes a kapcsolatotok.De ha van gyerek és ragaszkodtok egymáshoz megkell probálni a közös életet.Minden kapcsolat más.Lehet ti még jobban fogtok élni mint eddig ha teljesen megtudol neki bocsájtani.De soha ne feledd el neki amit tett veled
2016. márc. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Utolsó, mi volt az amit megbocsátottál? Szerelmi viszony, vagy egy-két éjszaka? Vagy bármelyiken túl tudja magát tenni az ember? Azon is ha egy valakivel csal hónapokon-éveken át?
2016. márc. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 L_Aladar válasza:
43%

Nálunk hosszabb ideig tartott a feleségem viszonya.

Én sem tudok már ránézni úgy ahogy azelőtt.

A gyerek tart össze minket is.

Értelme nincs, és nem tudom meddig tart, de kizárólag a gyerek miatt nem váltam el.

A feltett kérdésre válaszolva, hosszú idő után a keserűség enyhül majd, és az is lehet, hogy egyszer majd újra testi kontaktusba léptek, ha kellőképpen lecsillapodtak a kedélyek és már hideg fejjel valamint indulatok nélkül fogsz tudni rá gondolni.

De egy oldalról el is fogsz hidegülni tőle, mert aki ilyet tett, az kimutatta az elköteleződését és a hűségét irántad és a kapcsolatotokért.

Ezt már nem lehet kitörölni.

Ahhoz hogy újra érzelemmel tudjál ránézni, ahhoz neki ŐSZINTÉN meg kell bánnia amit tett.

Tudatnia kell veled, hogy hibázott, és nagyon bánja, és szeretné jóvátenni.

Ekkor fogod tudni értékelni az érzelmeit is.

Ha már nem az okokat és a kifogásokat keresi, hanem megtesz mindent azért hogy újra szerethesd.

Ha méltó lesz a szeretetre, akkor menni fog.

Neked pedig az okokon és a kifogásokon ki kell kiigazodnod.

Ki kell gubancolni azt, hogy valójában milyen ember is a párod. Érzelmi vagy szexuális hiányban szenved, vagy kicsapongó a természete. stb.

De akár mi is volt az ok, mikor félrekettyint, azzal a kapcsolat összetartó erejét vágta fel.

A kiváltó okot viszont nem lehet egy ember nyakába varrni.

Azt közösen hoztátok össze.

Te valószínűleg valamivel nem adtad meg neki a várt vagy elvárt igényét, ő meg nem beszélte meg veled kellő komolysággal és hangsúllyal, hogy mit is szeretne.


Innen már sokkal nehezebb ha egyáltalán lehetséges, egy boldog és kiegyensúlyozott párkapcsolatot helyrehozni és fenntartani.

2016. márc. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
36%
A probléma abból adódik, hogy mindkét nemnek alapvető hibái vannak. A férfiak hibája, hogy szeretnek vadászni, csajozni és beléjük van kódolva, hogy minél több nőt megszerezzenek. Nyilván aki fizikai, vagy anyagi adottságai miatt nem tud, az is vágyik rá csak nem tudja kivitelezni. A nők hibája szerintem az - főleg azoké a nőké akik kifejezetten hosszú kapcsolatra, házasságra alkalmasak - hogy túlságosan prűdek és konzervatívak az ágyban. Sajnos a kettő nem jár együtt, aki ri×××c az ágyban az nem bírja sokáig egy f×××k mellett, aki pedig nem amellett pedig hiányérzete lesz a férfinak az ágyban. Valamint azt nem fogják fel sokan, hogy kevés ember nem szereti a változatosságot. Szinten mindenből újat veszünk, új dolgokat próbálunk ki, új munkahelyünk lesz, kirándulni sem 30 éven keresztül egy helyre megyünk. Így vagyunk kódolva, és ebbe nem igazán illik bele a házasság intézménye sajnos. Vannak kivételek, de nagyon kevesen, de szerintem az ilyenek nagy része is belül szenved, mert elfojtja a vágyait.
2016. márc. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Szeretem az ilyet, amikor a kérdező feltesz egy kérdést és aztán kámforrá válik...

Nem kaptunk választ arra sem, hogy milyen megcsalás volt, egyszeri alkalom, botlás, vagy hosszú viszony amit már semmiképp nem lehet megingásnak nevezni, az már egy tudatos dolog. Kérdező, máskor rendezd le magadban a gondjaid..

2016. márc. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 Szabós Angela válasza:

Ha még van szerelem köztetek és ha mindketten akarjátok. akkor idővel minden változni fog.

Ha a gyermeket és az eddig megélt életeteket teszitek a mérleg egyik serpenyőjébe , a másikba pedig egy buta / véletlen megcsalást , akkor Neked melyik oldal lesz a hangsúlyosabb ? Ha a megcsalás, akkor önző vagy, akinek a gyermeke alig jelent valamit.

2016. márc. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
A sarat kimoshatod a csizmádból,ha gyermeked szülőjét szereted(ha valaha őszintén szeretted,akkor igen,mert a szeretet nem függ a körülményektől),szereted-e közös gyermekedet,és szülőtársad mennyiben hajlandó visszatérni hozzád.
2016. márc. 22. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 Ali Tepelenti válasza:
48%

Könnyű tanácsot adni, de akkor másét vered a csalánba...

Amennyiben tényleg szereted a párodat, és ő is téged, ez előbb-utóbb változhat. Azt kell elsősorban eldöntened, hogy a párja akarsz-e maradni továbbra is. A szexen kívül más dolog is van a világon, ha van elegendő közös érdeklődés, és a házasság nem laposodott el túlságosan. Egy hosszabb házasságban mindig vannak krízisek, ezeket intelligens módon meg lehet oldani, ha mindketten akarjátok (tudom, mert 42 éve vagyok házas!). Ha ez az eset tényleg csak egyedi alkalom volt, nem kell túl nagy jelentőséget tulajdonítani neki (olyan, mint egy egyszeri részeg éjszaka). Egyébként van fizikai, és van érzelmi megcsalás, ebből az utóbbi a súlyosabb, ezt nehéz megbocsátani. Remélem a gyerek és a te érdekedben, hogy neked sikerül.

2016. márc. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!