Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak anyummal?

Mit csináljak anyummal?

Figyelt kérdés
Az anyám soha sehova nem enged el. Ha meg elenged tök kevés időre. Mindenhonnan én jövök el először mer haza kell mennem:@. De ne mondjátok azt lécci hogy üljek le vele őszintén beszélni mer akkor megverem:@:@:@:@. Pls segítsetek!!
2010. ápr. 2. 21:04
 1/7 anonim ***** válasza:
hany eves vagy?
2010. ápr. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ehh istenem... Ha még élne édesanyám minden időmet vele tölteném és leszarnám hogy hova enged el és meddig! Mellesleg nekem is így volt apámmal amikor idekerültem, diszkóba 11-ig engedett el... Azután lett egy barátom és tudta hogy rábízhat és tovább elengedett..
2010. ápr. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az nagyon fontos ez esetben, hogy hány éves vagy. De jó tudnod, hogy jót akar az anyu, azért nem enged el. Lehet, hogy neki van igaza. Nem biztos, sőt biztos, hogy nem kell a többieket majmolni. Legyen saját felfogásod, amivel megítéled a helyzetet, eldöntöd, hogy tényleg el kell, hogy menj oda. .
2010. ápr. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
am 12 vok :D tom hogy azt fogjátok mondani hogy most vok abba a korba amikor lázadozok meg minden... 12/f
2010. ápr. 7. 21:33
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
Komolyan ez a legnagyobb problémád? Basszus, örülj, hogy él, hogy foglalkozik veled és félt. Legalább van, aki szeret téged. Tudom, hogy nem érted meg. Majd megfogod, ha elveszítesz valakit. 12 éves vagy! Gondolkodj már el magadon! Tanulnod kéne, nem partifészkedni.
2010. ápr. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%
Dehogy vagy meg abban a korban, amikor lazadozol!!!Meg abban a korban vagy, mikor kisautokkal kell jatszanod:-)12 evesen hova akarsz te menni???
2010. ápr. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
85%

Pisis vagy még!

Megvered az anyukádat? Szépen vagyunk mondhatom.

Ne akarj sehova se menni, max az iskolába, hogy legalább a koszon kívül valami ragadjon rád.

Szégyelld magad!!!!

2010. ápr. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!