Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Anyu az igazgatóhe...

Mit tegyek? Anyu az igazgatóhelyettessel jár!

Figyelt kérdés

10.-es vagyok és most tudtam meg, hogy anya összejött az igazgatóhelyettessel.Jővőre nagy valószínűséggel fog tanítani.Mit tudnék csinálnni?

Akivel már volt hasonló az írjon. :(



2016. márc. 12. 11:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Anyukám tanítónéni, nem vitt a saját iskolájába, de ahová beiratott csak akadtak ismerősei. Volt évfolyamtársai, olyanok akiket továbbképzésekről ismert.

Nyíltan sosem volt szó arról, hogy ismerik anyukámat, de sokszor ha rosszat csináltam félre hívtak és azzal dorgáltak anya mit fog ehhez szólni....

2016. máj. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
38%

Egy 10-es diák már fel kellene tudja fogni, hogy a szülei válás után nem maradnak örökké egyedül, jó esetben. Ha épp az igazgatóhelyettes a következő, aki kicsi színt visz az életébe, akkor neked támogatnod kellene benne. Lehet, hogy a suliban a pletykák alapján szingorú. Én is ismerek nagyon szigorú, következetes, viszont emberként aranyszívű tanárokat.


Olyan elutasító vagy

2016. máj. 24. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
lol, ez volt a Neveletlen hercegnőben is, az anyuka összejött Mia matektanárjával és gyereke is lett tőle, de minden okés lett a végén :)
2016. jún. 14. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
ha együtt lesznek jövőre is mikor tanítania kellene,nem fog tanítani téged-
2016. jún. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Jaj nem értem ezt a nyafizást...
2016. jún. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!