Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Anyu az igazgatóhe...

Mit tegyek? Anyu az igazgatóhelyettessel jár!

Figyelt kérdés

10.-es vagyok és most tudtam meg, hogy anya összejött az igazgatóhelyettessel.Jővőre nagy valószínűséggel fog tanítani.Mit tudnék csinálnni?

Akivel már volt hasonló az írjon. :(



2016. márc. 12. 11:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
46%
Imádkozz,hogy anyud a suli végéig kényeztesse a pasit/csajt,mert akkor nagyon könnyen jönnek az ötösök!
2016. márc. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%

Nem volt ilyen, de azért írok.

Miért zavar, hogy anyukád a dirihelyettessel jár?

Lehet, hogy ő boldog vele, és akkor ezt neked is elkell fogadnod!

Miért zavar, hogy tanítani fog? Lehet, hogy tökjófej.:)

Adj neki egy esélyt.

2016. márc. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
2016. márc. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
34%

(1) Semmi közöd hozzá.

(2) Valóban nem szerencsés az ilyesmi, de az (1) pont miatt nem szólhatsz bele, esetleg kereshetsz másik iskolát.

2016. márc. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
19%
Mutasd be az igazgatónak.
2016. márc. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 omba ***** válasza:
96%

Én tanítok már bő 20 éve. Ilyen helyzetben nagyon ügyelnék rá, hogy a gyerekkel semleges legyek az iskolában.

Ne aggódj, és ha baj van, anyáddal beszélj erről!

2016. márc. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Am matektanár azt mondják hogy szigorú :( ( tényleg csak velem történt ilyen?! )
2016. márc. 14. 16:53
 8/15 anonim ***** válasza:
92%
Semmi baj nem lesz, normális esetben ugyanúgy fog téged kezelni mint az összes többi diákot. A munkát és a magánéletet külön kell kezelni, valószínűleg ezt ő is tudja.
2016. márc. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
90%

Még az is lehet hogy számodra ez szerencsés lesz. Te csupán ezt teheted: Legyél nagyon jó fej vele ha nálatok van. Igyekezz hogy megkedveljen!

Akkor ha külön is válnak addig emlékezni fog rá hogy te normális, kedves vagy. Nem lesz igénye rá hogy szívasson. Esetleg most is megteheted hogy ha nem értesz valamit és nálatok van, rákérdezel, hogy fontosnak érezze magát. Aztán te nagyon hálásan megköszönheted.

2016. máj. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Szerintem egy cseppet se kéna aggódnod.

Ha jól alakul a kapcsolat anyukád és az igazgatóhelyettes között, akkor több, mint valószínű, hogy ez neked kezdeményező lesz.

Attól függm hogy ő hogy nézi a helyzeteted.

De szerintem ha te is kedves és jófej leszel vele, akkor, több mint valószínű, hogy ezt meghálája majd.

Ja és egy tipp, ha matektanár és esetleg te nem vagy olyan jü matekból, könnyen adhat neked magánórákat! :) Én így gondolkoznék, ha helyetted lennék.

2016. máj. 8. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!