Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket zavarna, ha így kéne...

Titeket zavarna, ha így kéne élnetek?

Figyelt kérdés

A szobám ajtaja nem lehet becsukva, éjjel nappal nyitva kell lennie, anyám folyton járkál be, pakolgat, virágot spriccel, hajtogatja a ruháimat (nem engedi hogy én pakoljam el, pedig már 19 vagyok) a ruhás ládába minden ruha tökéletesen be van hajtva, alig merek belenyúlni is mert aztán jön üvöltve, hogy feltúrtam. Zenét hallgatnom nem szabad a jelenlétébe, még halkan se. Takarítani csak a kijelölt napokon lehet, szombaton és hétfőn, akkor is ő csinálja, mert úgy élek a saját házamban, szobámban mint egy megtűrt vendég. Minden este kiadja a parancsot, hogy ágyazzak... addig nem megy lefeküdni, amíg meg nem ágyaztam. Még egy könyv se lehet a földön, mert az már neki kupi. Folyton mászkál be, nem bírom már... így nőttem fel. 19 éven keresztül így éltem, a saját házamban megtűrt vendégként. Amikor kimegyek a wc-re vagy a konyhába és épp törli fel a folyosót, egyenesen megtiltja, hogy kimenjek. Meg alapból mindig megkérdezi, hogy hova megyek? Nem tudom mások hogyan élnek, hogy ez a helyzet mennyire abnormális, de úgy érzem nem bírom már.


Ha átrendezném a "szobámat" ideg összeroppanása lenne. Meg is lepődtem mindig, amikor mások mesélték, hogy random átrendezték a szobájukat, mert nálunk ilyen nem létezik.


2016. márc. 11. 20:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
87%
Én már megbolondultam volna. Nagyon OCD-re hajaz, amit anyukád művel.
2016. márc. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
84%
Kolozz el othonrol. Ennel kb barmi jobb.
2016. márc. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
85%
Költözz el. Vagy nem szófordulat, hanem tényleg tiéd a ház?
2016. márc. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
88%
ez már tényleg beteges. tartózkodjál minél kevesebbet otthon. járj könyvtárba, tanulj ott, és addig sem kell a hülyeségeit hallgatni...
2016. márc. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
94%
Ez így leírva nagyon durva. Nem tudsz elköltözni? Ha vannak más családtagok, ők hogy viselik?
2016. márc. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
66%
"a saját házamban megtűrt vendégként" Ezt megmagyaráznád?
2016. márc. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
De ez még semmi kb. Szinte mindennap anyám és apám hallgatják ahogy fürdök és sürgetnek. Mivel a fürdőnk a konyhában van egy függöny mögött. Lábat borotválni nem tudok normálisan, mert ott ülnek a konyhában, síri csendben és hallatszik minden. Az is be van szabályozva hányszor engedhetek vizet, anyám ordít ha ráengedek mert hogy elpazarlom a meleg vizet, a hajamat leöblíteni alig tudom. Nem bírok már így élni, de a költözéshez sajnos még nincs pénzem. Kiskoromban is olyan szinten korlátozva voltam/voltunk hogy az udvarra is csak délután lehetett kitenni a lábunkat. van egy 18 éves húgom, ő se bírja.
2016. márc. 11. 20:40
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Abnormalis anyukad viselkedese. Nem csoda, ha kivagy. Ez nem egeszseges. En a sajat szobamban bmit fejre allithattam, ha a beepitett tartozekok ( tapeta, szonyeg, szekreny,stb) nem lattak karat
2016. márc. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Mármint a házban, ahol felnőttem, az otthonomban. Ne szó szerint értsétek.
2016. márc. 11. 20:41
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Egy napig nem bírnám ki így.
2016. márc. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!