Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehetne csinálni?

Mit lehetne csinálni?

Figyelt kérdés
nagyon elvagyok keseredve, arról lenne szó hogy a párom mamájával élünk eggyütt... az elején jó ötletnek tünt mivel a házon nincs hitel... igy csak újitani kell de az is nagyon nehezen megy... folyamatosan panaszkodik nekem ez ennyi az annyi.. mi álljuk párommal a kaját ő a számlákat... 100feletti a nyugdija azt hozzá teszem.. és össz vissz annyit segített a felujitasban hogy vett egy új gáztűzhelyt... nekünk kettőnknek nincs szász felett a bejövő .. van egy kisfiunk is azért neki szeretnénk megadni mindent.. egy honapos mulott.. nem tudom mit kezdjek a helyzettel hogy mindenki pofazik segitsétek a mamát stb.. persze örülünk hogy a ház teher mentes és itt lakhatunk... de ez a folyamatos magyarázás... huu.. inkabb mennenk külön.. multkor azt mondta 7-8ezer a gyogyszere aztan tegnap kivaltottam neki össz vissz 2ezer ft volt.. akkor minek hazudik.. belepiszkal mindenbe.. ma beleivott a poharamba ami nagyon felhúzott.. mar ilyen aprosagon kiburolok... segitsetek! félünk az alberlettől mert ha nem tudjuk fizetni akkor mi lesz.. köszönöm!

2016. márc. 11. 14:25
 1/9 A kérdező kommentje:
Vagy bejön a szobába mert sir a picur... pelenkazom éppen.. és megkérdezi miert sír.. azt hitte hogy nagy baj van... úristen.. mondtam neki persze hogy sir minden baba sir..
2016. márc. 11. 14:34
 2/9 anonim ***** válasza:
Egy kicsivel, ha ilyen kevés a bevétel, jogos a félelem attól, hogy nem tudtok albérletet fizetni. Igazából én nem fektetnék pénzt a helyetekbe abba a lakásba, hisz nem a tiétek, a pénzt valószínű sosem látjátok viszont. Azt ami az ott éléshez kell nektek, annyit újítanék. Én a helyetekben megpróbálnám azt, hogy arányosan fizetni a rezsit, és az élelmiszert. Így nem lehet mondani, hogy nem vennétek ki a részeteket. Viszont azt ne várd el, hogy az ő költségén éljetek ott. Valami jobban fizető melót kellene találnia a párodnak, mert sajnos így nem fogtok tudni külön menni. Úgy hogy egyenlőre húzzátok meg magatokat a mamánál, mert ennyiből nem lehet albérletet fenntartani.
2016. márc. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
van egy felujitott szobank és egy fürdönk.. egy nappali felujitas és a konyha lenne vissza..
2016. márc. 11. 14:38
 4/9 anonim ***** válasza:
És ha jobban elmérgesedik a helyzet? Én sem fektetnék bele több pénzt, inkább félretennék az albérletes időkre, mert lassan ki lesznek az idegeitek a mamától, aztán a pároddal is összeugorhatsz bármin, mert nagy lesz a feszültség..
2016. márc. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hat, ha ti lennetek az orokosok, akkor megerne befektetni. Kie lesz a haz, ha a mama mar nem lesz?
2016. márc. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Pontosan, ez a kerdes! Ki orokol? Van meg testver?
2016. márc. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én még ott vagyok elakadva,hogy kettőtöknek nincs 100 felett a bevétel,de gyerek az kellett.Gratulálok.
2016. márc. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
hát erre mit lehet mondani gyerek már van de egy albérletet már nem tudnátok fizetni....
2016. márc. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kettőtöknek nincs száz a bevétel, de gyerek az kellett! De minek...

A mamának sem sok a száz nyugdíj, de neki elég lenne.

Itt veletek van a baj nem a mamával. Ledolgozta az életét, most már nyugodtan élhetne, ehelyett ott vagytok a nyakán a nagy semmitekkel és egy gyerekkel!

2016. márc. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!