Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért adja egy magyar nő...

Miért adja egy magyar nő nevelőotthonba a lányát, mikor otthon is nevelhetné?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 1. 22:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
51%

00:26 Van ilyen is, de nem minden sztori megjátszott. Én láttam olyan fickót benne, aki ismertem és tudtam a problémáról is amiért bement. Az speciel igaz volt. És az is igaz, hogy a cigányok beadják a gyereket, a rokon pedig kiveszi és kap egy valag pénzt érte.



Ami pedig a kérdést illeti, szerintem ha lehetne erről statisztikát csinálni, akkor kiderülne, hogy sajnos sokkal több rossz anya van, mint jó. Nem csak attól lesz vki rossz anya, aki beadja zaciba a gyerekét. Én is merek olyat is, aki még soha nem mondta a gyerekének azt, hogy szeretlek. Nézd meg hány szülő passzolgatja ide-oda a gyerekét, hogy állandóan (nem egyszer-egyszer) szórakozni mehessen. És van humánusabb módszer is arra, ha kilátástalan a helyzetem. Erre találták ki a helyettes szülőt. Ha már egy anya rákényszerül, akkor ez sztem sokkal jobb megoldás, mint bevágni egy nevelő intézetbe, ahol, mint tudjuk ütni-vágni fogják a gyereket.

2010. ápr. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Van egy làny askit nagyon közelröl ismerek.Kiment x.y. orszagba prostiként dolgozni.Terhes lett.A gyereket megszülte ,s otthonhagyta az àllamra.Visszajött ide prostitualkodni.Rengeteg pénzt keres,de azt rendszeresen elissza,elbulizza,eldrogozza.A gyerek azota 4éves.

Minden alkalomal azt mondja,hogy ö gyüjt a kislanyanak pénzt.Pedig nem gyüjt,hanem amit megkeres a testével azt elszorakozza.Egyszer a kislanyomat megglatta:

-jaj de aranyos,ugy szeretem az ilyen pici gyerekeket...

Na erre leültettem a padlora,s mondtam,a tiédet kellene szeretni.

Egyszerüen nem érett meg az anyasàgra,nem tudja mi az a felelösség.Van ilyen,nem egy eset....

De nem értem,miért kell ezt összefüggésbe hozni a ciganysaggal...

Ez nem faji kérdés,hanem felfogàs kérdése...

2010. ápr. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Igazából nem értem az itt hozzászólókat. Egyszer felelőtlen "gyilkos" aki teherbeesik és elveteti a gyerekét, mert miért nem mond le inkább róla. Aztán ha valaki nem az abortuszt választja, hanem megszüli a gyereket, de lemond róla az is szemét, hogy tehet ilyet. Én se értem, hogy tudja valaki nevelő intézetbe adni a gyerekét, de nem ítélem el őket, nyilván volt rá oka, hogy ezt tette.
2010. ápr. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!