Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért adja egy magyar nő...

Miért adja egy magyar nő nevelőotthonba a lányát, mikor otthon is nevelhetné?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 1. 22:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
43%
Szomorú de sajnos mindenhol vannak ilyen önző, lusta, nemtörödöm szülők.
2010. ápr. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
Na szerinted?
2010. ápr. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%

Kérdezd meg töle, ha konkrétan valakiröl van szó.

De sok olyan ok lehet, amit kivülállók nem tudhatnak.

2010. ápr. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%
Én soha nem adnám, nem is adtam soha a gyerekeimet sehova. A kérdésem csak az, hogy ennek mi köze a magyarsághoz?
2010. ápr. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%

Erre a kérdésre nem lehet úgy válaszolni, hogy "Azért, mert ...", de szerintem ez nem is olyan jellegű kérdés, amire érdemben válaszok fognak születni, csak olyanok, hogy "Én nem tenném sosem", vagy "Az ilyen egy utolsó féreg", stb.

Amúgy meg ki ezért, ki azért. Szerintem még mindig jobb, mint azok, akik a vécébe nyomják bele az újszülött gyereket, vagy kidobják a kukába, meg hasonlók.

De itt gondolom egy konkrét személyről van szó, mert "lányát" írsz, nem általánosságban azt, hogy a gyerekét. Ha érdekel, hogy mi az oka rá, akkor kérdezd meg tőle, ha meg nem vagy vele olyan viszonyban, hogy ezt megkérdezd, akkor valószínűleg nem is a te dolgod.

2010. ápr. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Joshi bharat showban láttam.Aza csaj,akit a "barátja"ütött-vágott.Azért írtam a magyart,mert a cigány beadja a gyerekét az otthonba,és a másik rokona meg kiveszi onnan,és így szép summát szakítanak állambácsítól...
2010. ápr. 2. 00:06
 7/13 anonim ***** válasza:
94%
Ne nézz ilyen műsorokat amúgy valószínű a családon belűli erőszak miatt elveték a gyereket, és csak azért mert valaki rokon nem adják neki ki az otthonból a gyereket.
2010. ápr. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
98%

Joshi műsora ugyanúgy lefizetett műsor, mint a Mónika, eljátsszanak egy sztorit, de nem is tették meg, akik oda mennek, és ezért pénzt kapnak. Te komolyan elhiszed, hogy amit ott mondanak, az igaz? Sürgősen válts műsort, csatornát, bármit, csak ne ezeket a szennyadókat nézd!


Mellesleg lehet olyan ok, amit egy kívülálló nem láthat. Én tudok egy kislányról, aki intézetbe került, elvették a szüleitől, mert veszélyeztették. És ezt csak a szakemberek tudták kideríteni, kívülről nem lehetett ezt igazán látni, hogy ilyen komoly a dolog.

2010. ápr. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
94%
tényleg csinálják ezt, nem vicc. akkor a válasz az, hogy a pénzért.
2010. ápr. 2. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
49%

istenem...már mindenben a rasszizmus van



egyszer láttam olyat a Joshi-ban hogy egy 34éves nö felkerestette az anyukáját 4évesen eldobta magátol..és mikor találkoztak a müsorban kérdezte töle hogy:-Anyu,miért nem kellettem neked?Miért nem te neveltél fel?

Erre azt válaszolta hogy nem kivánt terhssg voltál..egy vödör vizbe akarta folytani..

sirva fakadtam..és a studioban a nézök is bekiabáltál hogy lelketlen...

végülis azért dobta el a gyerekét..mert olyan férfitöl volt akit nem szeretett és szenvedést adott neki..

ilyen a magyar..

a cigány se különb...de mindenhol meg lehet találni az ilyen idiotákat

2010. ápr. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!