Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy ne legyen így?

Mit tegyek hogy ne legyen így?

Figyelt kérdés

Anyám folyton titokba beszél egy pasival telefonon, persze én ezt észre veszem. ha 24 órából nem beszélnek 20-at eggyet se ráadásul ahol dolgozik ott van az a pasi.

msn-en is beszélnek ahol anya bikinis képeket küld neki.

ez nagyon felbasz agyilag.

mit tegyek? 16/L


2010. ápr. 1. 20:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Miért zavar?
2010. ápr. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%
Anyukád együtt van Apukáddal vagy elváltak?
2010. ápr. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
Mert?Anyádnak nem lehet élete?
2010. ápr. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
szerintem anyukád dolgába ne szólj bele!ha ő úgy gondolja majd beavat!
2010. ápr. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%

Ne irigykedj.

Az csúnyít,és senki nem lesz kíváncsi a bikinis képeidre...

2010. ápr. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
65%
Semmi közöd hozzá. Mi az hogy "felb@sz"?? A saját magánéletéről beszélsz! Szakadj le róla, és foglalkozz a te dolgoddal.
2010. ápr. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
64%
Ha anyud egyedülálló, a világon semmi közöd hozzá. Ha jó leszel, anyud majd beavat, ha eljön az ideje. De még ha apudat csalja, még akkor sem a te dolgod ezzel foglalkozni.
2010. ápr. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
90%

Ha nem váltak el a szüleid, és nem is élnek külön, akkor ez nagyon ferde dolog apukáddal szemben.


A sok bunkó válaszoló meg minek ír, ha nem érti meg a kérdést? Nem az anyjára irigykedik, Ti barmok, hanem attól fél, hogy nincs rendben v.mi a családjában!

2010. ápr. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
80%

Ne az anyát védje már mindenki!Igen is engem is idegesítene ha anyukám más pasival beszélne,és bikinis képeket küldene neki.Persze hogy én is kíváncsi lennék.

Kérdezz rá anyukádnál.Hogy ki az a pasi és mit akar töle,a csaléd része vagy és ha a pasi a pótapukás lenne/lesz

neked is tudnod kell róla.

2010. ápr. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
82%
A kérdezőtől jó lenne egy kis "útba"igazítás, de valahogy bűzlik már ez a kérdés.
2010. ápr. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!