Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire lehet tartós egy...

Mennyire lehet tartós egy ilyen házasság?

Figyelt kérdés
Ha a nő soha nem szerette a férfit, egész kapcsolatuk alatt átverte és másik pasit szeretett, de mégis hozzáment az anyagiak miatt.
2010. ápr. 1. 13:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Tartós lesz, míg a férje nem veszi észre h palira vették. Vagy akkor is tartós lesz, ha szeretőt tart ő is majd a nő mellett. (mert hogy a nő fog idővel, az is fix)
2010. ápr. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Tippelhetek: te vagy a másik pasi, akit a nő "szeretett" és elhiszed a nőnek, h csak az anyagiak miatt ment máshoz és mindig is téged szeretett.
2010. ápr. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ameddig az "alapkő" megmarad!
2010. ápr. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Szerintem amíg meg nem unja a feleség. Mert hát így nem igazán élhet boldog házas életet.(Főleg ha benne van a tudat, hogy csak kihasználja a férjét) De ha a pénz boldoggá teszi... De kétlem, hogy életre szóló házasság lenne:)

(16/L ... bocsi h így tapasztalatlanul írtam, de én így gondolom)

2010. ápr. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Már válhatnak, mert oszlik a vagyon is, így a csajnak nem lesznek anyagi gondjai.Hacsak nem volt előtte szerződésük:-(
2010. ápr. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
A saját vagyon(pl házasságkötés előtti lakás, autó) sose lesz közös vagyon!Akkor se ha nincs szerződés
2010. ápr. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

.A házastárs különvagyonához tartozik:

a) a házasságkötéskor megvolt vagyontárgy,

b) a házasság fennállása alatt öröklés jogcímén szerzett vagy ajándékba kapott vagyontárgy,

c) a személyes használatra szolgáló és szokásos mértékű, illetőleg mennyiségű vagyontárgy,

d) a különvagyon értékén szerzett vagyontárgy.

Az a különvagyonhoz tartozó tárgy, amely a mindennapi közös életvitelt

szolgáló, valamint a szokásos mértékű berendezési és felszerelési tárgy

helyébe lép, tizenötévi házassági együttélés után közös vagyonná válik.A vagyonközösséghez tartozó tárgyakat rendeltetésük szerint mindegyik házastárs használhatja.

A vagyonközösséghez tartozó tárgyakat a házastársak közösen jogosultak

kezelni.

2010. ápr. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Életen át tartó! Miért ne lenne? Hiszen attól a pasi szereti őt. És ha nem is tudta vagy tudja még, akkor ha majd megtudja is el fogja nézni, mert szereti és ő a felesége.Szerintem...

Jah és nem tapasztalat!!!

24/l

2010. ápr. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nem, nem én vagyok a férfi akit szeret(ett). Ismerősöm a nő. Az érdekelt elsősorban, hogy csak a pénzéhesség miatt, érzelem nélkük köttött házasság (nő részéről), meddig mehet "büntetlenül". Hogy egy olyan emberrel él, akit nem kíván, nem szeret, nem tisztel (ha átvágja), meddig lehet ezt lelki betegség nélkül csinánli?
2010. ápr. 1. 13:48
 10/19 anonim ***** válasza:
Miért lenne valaha is lelkibeteg a nőismerősöd? Hiszen eddig sem okozott neki problémát, hogy átvágja a férjét..Annyira lehet tartós, amennyire ő akarja..
2010. ápr. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!