Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lesz ha nem...

Szerintetek mi lesz ha nem vesznek fel egyetemre?

Figyelt kérdés

Gyomor idegem van ha erre gondolok!

Utolso evem es itt az erettsegi a nyakamon.

2 honapon belul konkretan a sorsom dol el, mivel anya megmondta,hogyha nem vesznek fel egyetemre sehova akkor elkell mennem itthonrol, es dolgoznom kell.

Na de egy erettsegivel hova menjek?

Gyarba?

Dolgoztam tavaly nyaron egy honapot kutyu gyarba,folyamatos szakban de eleg is volt.. nem egy alom munkahely.

Stresszelek.. foleg mert majusban osszekene hoznom meg egy nyelvvizsgat is mert en hulye utolso pillanatra hagytam mindent.

Magyarbol irtunk egy kiserettsegit, ami 84%-os lett.

Angollal pedig azt mondja az angoltanarom, hogy nem lesz baj. De en megis felek,mivel ez semmit nem jelent Annyira szorongok..

Hiaba mondjak hogy ez csak egy erettsegi jaj ne remegj mar miatta stb.. hat en remegek mivel ha nem vesznek fel akkor hova fogok menni dolgozni?!..

Nem tudom anyu is mert igy all ehhez hozza. Ram helyezi meg ennek is a terhet, nem eleg hogy parazok erettsegi miatt de meg amiatt is idegeskedjek hogy mi lesz ha nem vesznek fel.

Szerintetek hova tudok elmenni egy erettsegivel dolgozni?

Ha nem vesznek fel mihez kezdjek magammal?

Koszi!

19/L


2016. febr. 28. 09:52
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
31%
59%-os, édes drágám, nem csak a programozói szak agyat megmozgató... :) Számvitelre jártam a PSZF-re, ez elég keménynek számít a te világodban vagy csak az ELTE meg BME számít a mindennek? :) Hol írtam, hogy a kérdező menjen gyárba? Tudsz te egyáltalán szöveget értelmezni? Érettségivel is ugyanúgy el lehet helyezkedni irodában, ha elég ügyes... Látszik, hogy még nem fejezted be a sulit, és fogalmad sincs arról, milyen munkát keresni... Tényleg, nagyon jó érzés, hogy csomó helyre csak azért nem vesznek fel pályakezdőknek meghirdetett helyre, mert még pályakezdő vagyok, és nincs releváns tapasztalatom. Pedig kenem-vágom a szakmát, szeretem, amit csinálok... Igenis menjen el dolgozni a kérdező, hogy ne iskola után szembesüljön ezzel. Te még kis éretlen zöldfülű vagy, és úgy osztod itt az észt. Inkább maradj csendben, ha nem tudsz értelmes dolgot hozzáfűzni a témához.
2016. febr. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
47%
59%-os ha velük is úgy beszélsz, mint itt, akkor azt csodálom hogy nem vágtak még ki mint azt a bizonyos macskát. Azt elvárod hogy kinyalják a kis feneked, de hogy utána te segítsd őket az eszedbe se jut. Gondolom a szüleid is elgondolkodtak párszor miért nem csináltak helyetted inkább széket.
2016. febr. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

Hát nevetem kell rajtatok.:)

Honnan ez a sok elfojtott agresszió?

Miért itt töltitek ki az idegeteket?

Szövegértésed hagy némi kivánni valót maga után, mivel irtam,hogy én dolgoztam/dolgozok!!

Tavaly a nyarat végigdolgoztam,és most suli mellett is diákmunkázom.Tehát nem értem miből gondoltad te hogy zöldfülű vagyok ilyen téren:)

Tudom milyen megdolgozni a pénzért!

2016. febr. 28. 14:43
 24/27 anonim ***** válasza:
46%
Szívtelen anyád van, ahelyett hogy segítene, támogatna. Igen szomorú hogy így viselkedik.
2016. febr. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
kérdező, ha figyelmesen elolvasod, amit írtam, nem neked címeztem..., de le is van írva az első sorban...
2016. febr. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

Engem az előző felvételi eljárásban nem vettek fel. Gyárban vagyok azóta is, de most érzem és tudom hogy fel fognak venni.

Amúgy kibírható 1 évig...

2016. márc. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fölöslegesen idegeskedsz. Két alapponthatáros szakra jelentkeztél, sima érettségit teszel mindenből, nem emeltet, biztos, hogy legalább az egyikre fel fognak venni, pláne, ha nem kettesekkel bukdácsoltál idáig. A sima magyart most, 30 évvel a gimi után is megírnám legalább 80%-ra, ahogy elnéztem a legutóbbi évek feladatsorait.:-)
2016. márc. 1. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!