Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet zizi vagyok, de úgy...

Lehet zizi vagyok, de úgy érzem valami van a párommal.36 évesek-) 5 éves házasok vagyunk, és a házastársi életünk-kb egyenlő a 0-al. Talán 3 havonta 1x alszik velem. Jól gondolom, hogy megcsal, vagy tényleg zizi vagyok?

Figyelt kérdés
Arra is gondoltam már, hogy barátnője van a munkahelyén, sőt már rá is kérdeztem, de viccesen közli-Dehogy.
2010. ápr. 1. 01:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
akár megcsal, akár nem, a helyzet, amit leírtál, baromira aggasztó.
2010. ápr. 1. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

esetleg próbálj meg leülni vele beszélni,hogy miért van ez, meg hogy te szeretnél többet együtt lenni vele.

Vagy csábítsd el őt többször,nyugodtan kezdeményezz!

2010. ápr. 1. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
83%
hát igen, kedves kérdező, nem ártana a nőknek is kezdeményezni néha, mert nagyon szeretnék a férfiak!!!
2010. ápr. 1. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindig alacsonyabb volt az átlagnál a férjed étvágya vagy mostanában vál ilyenné? Ha mostanában, változott valami az életében? (pl. új munkahely, magasabb beosztás, több stressz stb). Te szoktál kezdeményezni néha?
2010. ápr. 1. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
kérdés, h ez mióta van így, és régebben mennyire volt kezdeményező. mert ha sosem volt az a nagylétvágyú, lehet csak önmagát adja. de szerintem is próbáld visszahódítani. nem veszekedtek sokat?
2010. ápr. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szexi fehérnemű,fincsi vacsi....Csábítás!!!!Kényeztesd Őt!
2010. ápr. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

csábítás többször megvolt-reakció-O!!!!!

lassan erőszakhoz kell folyamodnom!!!!

vagy hagyom..................

2010. ápr. 1. 08:30
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne találj ki történeteket! Mondd el, hogy te többre vágysz, és kérdezd meg ő hogy van ezzel, illetve tudja-e, mi az oka a változásnak.

Nem a szeretőre kell először gondolni: ha szeretője lenne, szerintem akkor veled is többet szexelne, mint azelőtt..vagy furcsán viselkedne érzelmileg.


Inkább munkahelyi stressz, vagy valami fáradtság, betegség.. talán eg ykicsit deressziós, vagy eg ykjis tavaszi fáradtság, vitaminhiány, ilyesmi?


Más területen energikus?


A kapcsolatotok is ellaposodott egy kicsit? ltávolodtatok? Talán el kéne utazni egy hétvégére, beszélgetni, meginni eg yüveg bort, vagy elmenni egy koncertre?


Három havonta egy - az nagyon kevés. Talán gondjai vannak.


Ez nem szerető.

2010. ápr. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nincs oka miért görcsölni,itthon minden egyéb rendben.

napi 8ó sima meló-semmi extra -ami nagyon elfárasztaná!

Amit itthon csinál-(kert,kocsi...stb)

az is O!

Én ásóm pl veteményest,mert ő azt sem.

tehát-maximum a semmitevéstől fáradt!!

kb 3 éve vagyunk ilyen laposak!

Beszélni ugyan lehet vele,de nem ér semmit.

Tehát aktívabb nem lesz!

Ha ez a téma felmerül-és szóvá teszem,hogy bitti van neki valaki-megvan sértődve,hogy ezt feltételezem-de tényleg már nem tudok másra gondolni!!

2010. ápr. 1. 11:54
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem akarlak bántani, de a te párod nem a kényelemből van veled? (tudod.anyucipótló és háztartási alkalmazott) Vannak ilyen hapsik, akik már az elejétől fogva nem igazán szeretik a nőt, csak azért kell nekik hogy kényelmes legyen az életük. Ismerek is egy-két ilyen személy, elég gyakori.

Lehetséges, hogy már nem akar téged, rád unt, de azért otthon jó vagy neki, kényelemből.

Vagy:

-homoszexuális

-szeretőt tart

-"kis étvágyú"


Te mire godolsz?

2010. ápr. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!