Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Egy szügség...

Mit csináljak? Egy szügség lakásban lakunk mert. és probáltam

Figyelt kérdés
Egy szügség lakásban lakunk mert. és probáltam önkormányzati lakást igényelni levélben de válaszra sem méltatak ezért bementem és majnem leharapták a fejemet hogy én mitkébzelek magamrol hogy ijet mertem és a gyermekeimnek nem megfelelő ez a hely mert se fürdö szomszédok sem gondolják hogy mi korán kelünk bömböltetik a zenét.a hejesírássomon dolgozom:)bocsi
2010. márc. 31. 23:10
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
utolso elötinek köszönöm ja és az a kérdésem higy ijenkor mi a teendö a hejesirás rol meg nem tehetek ugyanis ez a bilntyüzet elég kopot és netem meg onan van hogy mobil internetem van a fogalmmazás nem az én hibám valamitörtént mert mikor ki irtam ezt a kérdést befagyot a gépem és ujra inditotam sajnálom de szerintem aki érteni akarja a kérdést meg érti:)
2010. ápr. 1. 15:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!