Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Egy szügség...

Mit csináljak? Egy szügség lakásban lakunk mert. és probáltam

Figyelt kérdés
Egy szügség lakásban lakunk mert. és probáltam önkormányzati lakást igényelni levélben de válaszra sem méltatak ezért bementem és majnem leharapták a fejemet hogy én mitkébzelek magamrol hogy ijet mertem és a gyermekeimnek nem megfelelő ez a hely mert se fürdö szomszédok sem gondolják hogy mi korán kelünk bömböltetik a zenét.a hejesírássomon dolgozom:)bocsi
2010. márc. 31. 23:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%
Ez vicc akart lenni? Nem hangzik komolynak ilyen nyelvtannal.
2010. márc. 31. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
45%
hát ha már gyerekeid vannak, akkor nem most kéne elkezdeni dolgoznod a helyesírásodon. Amúgy rohadtúl nem értem mi a kérdés, mert még fogalmazni sem tudsz...
2010. márc. 31. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
Aki nem ir helyesen az nem tudja,ezért nem ír helyesen.Akkor te miért is kérsz elnézést?Elolvastam egy párszor,de én sem értem mi a kérdés.
2010. márc. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Mert, mert, mert, miért is laktok ott, ha már kétszer is nekikezdtél?Egyébként a helyesírásodon meg csak dolgozzál, dolgozzál keményen, meg a fogalmazáson is, meg úgy mindenen, mert amíg nem tudod leírni, h mit akarsz megtudni, addig senki nem tud segíteni.Oks?
2010. márc. 31. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
Valószínűleg azért nem kapsz segítséget, mert képtelen vagy úgy megfogalmazni, hogy megértsék (vagy leveled olvasásakor annyira nevetnek a fogalmazásodon, hogy ők se hiszik el, hogy ez komoly). Leszel szíves tanulni azoktól, akik képesek érthetően fogalmazni, ha kell, járj tanárhoz, és akkor meg tudod fogalmazni érthetően a problémádat, és tudni fogják a megoldást.
2010. márc. 31. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Bocsáss meg, de nem értek egy kukkot sem a kifejtésből, de még a kérdésből sem... Tényleg nagyon sürgősen magyarleckéket kell venned, mert ha nem tudod rendesen kifejezni magad, nincs az az önkormányzati képviselő, aki komolyan fog venni.

Valószínűleg az volt a bajuk, hogy nem értették, mit írtál a levélben: lássuk be, tényleg elég nehéz feladat kibogozni a mondandód lényegét.

2010. ápr. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
65%

kedves hozzászólók! a rettenetes helyesírás általában engem is taszít, de itt nem pusztán erről van szó.

valószínűnek tartom, hogy a kérdés kiírója enyhén sérült, vagy baromira erős diszlexiája és/vagy diszgráfiája van. ezek különböző tanulási, értési zavarok, az érintett nem tehet róla. ha ilyen zagyva írást láttok, akkor gondoljatok arra, hogy könnyen lehet, hogy a szerzője beteg, vagy akadályoztatva van.

inkább próbáljon meg valaki tanácsot adni neki, mert azt én sem tudok.

2010. ápr. 1. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónak van igaza: "mitkébzelek" tipikusan a diszlexia tünete. A betegség egyik velejárója, hogy nem tud az ember szöveget értelmezni, ergo hogyan is várhatnánk el, hogy fogalmazni tudjon?

Meixner Ildikó olvasókönyve direkt nekik van kifejlesztve. Igaz, gyerekeknek készült, de szerintem nyugodtan a kezedbe veheted kedves kérdező! Vedd meg bátran, biztosan segíteni fog! Legalábbis ártani semmiképp sem :)

Kérdésedet illetően. Értem, szörnyű körülmények között laktok, mit szeretnél, miben adjunk tanácsot? Hogyan igényelj másik lakást?

2010. ápr. 1. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Menj be megint az önkormányzathoz, és érdeklődj, hogy hogyan juthatnál önkormányzati lakáshoz.

Egyúttal kérhetsz lakhatási támogatást, gyermekvédelmi támogatást és rendkívüli szociális segélyt is.

A fogalmazásod olyan, amilyen, de a helyesírásodon sokat javíthat, ha word-ben megírod amit akarsz, és a helyesírás ellenőrzéssel kijavítod a hibákat.

2010. ápr. 1. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szükséglakásban laksz, de interneted van. Hogy is van a fontossági sorrend?! Egyébként szükséglakásban is lehet normálisan élni. anno nekünk sem volt fürdőszobánk gyerekkoromban, mégsem ugatták le a szüleimet soha az önkormányzatnál, mert tisztességesen neveltek bennünket.
2010. ápr. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!