Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleid egy álompár?

A szüleid egy álompár?

Figyelt kérdés
Miért gondolod azt, vagy miért nem?
2010. márc. 31. 20:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Hát nagyon nem...25éve vannak együtt,de én tom hogy birták ki!ekem tutira nem kéne ilyen házasság..

(Zsoka)

2010. márc. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Elváltak kétéves koromban, aztán újra összejöttek, de mivel apám iszik, mint a gödény, és az alkohol mindennél fontosabb neki (a gyereke éhen is halhat, de a napi adagnak meg kell lennie), ez érthető okokból okozott vitákat. Egyszer úgy összeverekedtek anyámmal, hogy az maradandó egészségkárosodást szenvedett. Apámat párszor elvitte a rendőrség, végül bírósági úton kilakoltattuk. Egyszóval nagyon nem álompár...


Ellenben a férjem szülei harminc éve imádják egymást, még mindig szerelmesek. Remekül megvannak, összeillenek, és egy hangos szó nem esik közöttük soha. Irigylem őket, mert ők tényelg együtt fognak megöregedni. Meg azért is, mert a férjemnek normális,egészséges családja volt, míg nekem igencsak zaklatott gyerekkor jutott (és akkor még szépen fejeztem ki magam).

2010. ápr. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

'Alompar'..soha..

Mindig veszekednek,apam csak iszik amire anyamat is raszoktatta,tele vagyunk adosaggal,de apamat nem erdekli semmi...utalok haza menni.Inkabb egyedul maradok egesz eletembe mint,h ilyen eletem legyen...

2010. ápr. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Igen, és ezért "keményen megdolgoztak"

Hűségben, kitartásban, szeretetben és egymás tiszteletével.

Idén ünneplik az 55. házassági évfordulójukat

2010. ápr. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!