Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleid egy álompár?

A szüleid egy álompár?

Figyelt kérdés
Miért gondolod azt, vagy miért nem?
2010. márc. 31. 20:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
elváltak végre. azóta jobb a kapcsolatuk, mint valaha. nekem innentől ők álompár.
2010. márc. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Az álompár giccses szó, ezért nem mondanám rájuk. De olyan házasságban éltek, amilyenben én is szeretnék. 29 évig voltak házasok és nagyon szerették egymást. Biztos vagyok benne, hogy anya soha nem fog más férfit szeretni,még most is aput szereti, pedig apa 4 éve meghalt.
2010. márc. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

szerintem az enyémek azok :)


Azért,mert már 25éve szeretik egymást, együtt vannak jóban-rosszban. Az elején elég nehéz volt az anyagi helyzetük,de megoldották,együtt. Felneveltek 2gyerekt hatalmas nagy szeretetben! soha nem ordibáltak, nem volt szinte hangos szó sem. Egy kezemen meg tudom számolni,hogy hányszor vitatkoztak, azt is mindig megoldották.

Látom rajtuk,hogy több mint húsz év után is szeretik egymást, kézen fogja járnak,mennek együtt kirándulni, romantikázni :)


Ők a példaképeim, én is ilyen életet, ilyen családot szeretnék.

22/L

2010. márc. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
En sem hasznalnam az alompar szot, de tudom, hogy mire gondolt a kerdezo. Igen, a szuleim hazassaga mintaado. 35 eve vannak mar egyutt. Sok mindenen atmentek, de egymas tamogatasaval minden sikerult nekik.
2010. márc. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%
Amikor alszanak,akkor igen.
2010. márc. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát, az enyémek ki nem állják egymást.Hogy miért nem váltak el....????
2010. márc. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen :) Bár ez a szó valóban giccses. Összeillenek, összehangoltak, nem veszekszenek, 23 éve házasok, én az idősebb gyerekük vagyok (21 éves vagyok). 15 éves koruk óta ismerik egymást :) Valóban mintaadó :)
2010. márc. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én is a szüleiméhez hasonló házasságot szeretnék.Voltak rosszabb és jobb idők,de mindig fogták egymás kezét, a szó valós és átvitt értelmében is,és még mindin (24 év házasság)

Bízom benne,hogy a miénk is ilyen lesz a párommal,mert elvileg a tanult minta sokat számít,és az Ő szülei is nagyon sok mindent átéltek együtt,de náluk is "nagy a szerelem" 27 év után:)

2010. márc. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Rémálompár..
2010. márc. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem álompár, mert már 32 éve házasok és ez idő alatt egy félrelépés sem volt senki részéről, vannak kisebb veszekedések, nézeteltérések néha, de ez mindenhol előfordul.Ha csak fele ilyen jó házasságom lenne egyszer én már annak is örülnék:D

20f

2010. márc. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!