Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elegem van anyabol! Mit...

Elegem van anyabol! Mit mondjak a matektanarnak?

Figyelt kérdés

Megvan beszelve a matek tanarral,hogy heti ketszer megyek hozza, es ma tartanank egybe a ket orat, de anya nem ad penzt a masodik orara.Most kozli velem mikor egy ora mulva indulok orara!!!!!!!

Iden erettsegizek es holnap kiserettsegit irok matekbol es ezen mulik hogy odaengednek e erettsegizni anya meg ezt bejatsza!

Allandoan ezt csinalja mindennel. Utolso pillanatban szol, hogy nem ad penzt es az en pofam eg miatta mindig mikor visszamondom. A matektanar is direkt szplt, hogyha lemondok valamit akkor elotte egy nappal mondjam le mert az neki penzkieses....

Erre anya ezt bejatsza velem!

Es megint eg a fejem..

Mit mondjak matektanarnak?! Segitsetek kerlek!!...


2016. febr. 25. 12:37
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
80%

Anyukád tudott arról, hogy ma dupla órára mész dupla díjjal? Ezt előre kellett volna vele tisztázni, akkor most nem lenne ilyen félreértés. Másrészt szülőként én kifizetném a dupla órát, mivel indokolt a kisérettségi miatt.

A matektanárnak csak annyit mondj, hogy egy órát tudsz kifizetni és ekkora, meg akkora hozod a fennmaradó pénzt amivel tartozol neki. Ezt is az óra előtt mondd meg neki, hogy minden korrekt és tiszta legyen. Neki is legyen választási lehetősége, hogy ezekkel a feltételekkel megtartja-e neked a dupla órát. A kisérettségid pedig nem ezen az egy alkalmon fog múlni, erre hónapokkal, sőt évekkel előbb készülsz fel, amikor tanítják az iskolában és írod a házi feladatokat, nem lehet pár órában összefoglalni.

Még valami 16-17 évesen baromi cikinek tűnik egy ilyen szívesség kérése, de hidd el, nem az, jó én sem szeretem az ilyen tartozós helyzeteket, de abszolút nem akkora gáz, mint ahogyan most gondolod.

2016. febr. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

Huhhh ad vegul..

Hala istennek. Mar tiszta gorcsben voltam, hogy mit mondjak a tanarnak..

Fuhh most megnyugodtam nagyon.

Koszi a valaszokat!

Remelem tobbet ilyen nem lesz :s :/

2016. febr. 25. 13:35
 23/29 anonim ***** válasza:

azt hittem azért nem adott, mert nem volt több pénze.


beszéld meg vele,hogy belefér ez a két különóra. hogy máskor ne legyen ilyen.:)

2016. febr. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
13%

Jesszus, te inkabb erettsegizni se menj, ha ekkora fosos vagy. Miert lenne ciki, ha nincs penze? Gyoker vagy, komolyan mondom, nem csodalom, hogy az iskolai tanarod beszologat.

Kepzeld, nekem is volt, hogy elfelejtettem vinni a penzt kulonorara, es meg mindig elek, meg lehet normalisan beszelni a problemakat. Nalad ott a gaz, hogy meg sem fordul a fejedben, hogy elmondd az igazsagot.

Csak ilyen diakom ne legyen par ev mulva, ha odakerulok.

Szerencsetlen vagy.

2016. febr. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
14%

"mivel kb semmit nem tudok matekbol es rohadtul jol jonne ez a ket ora ma."


Én 92%-os matekérettségit írtam.


Hidd el, ha semmit nem tudsz, ez a 2 óra már semmit nem fog segíteni.

2016. febr. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
83%

Egyeseknek miért fáj az empátia legkisebb mennyiségét mutatni?


Ha ennyire felbosszant valaki, akkor inkább menj át a kérdésen, nem kell hozzászólni. -.-

2016. febr. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
68%

Most nagyon levertek valamit csóri gyereken.


Én inkább szólnék valakinek a tanár stílusa miatt.

2016. febr. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
29%

kiserettsegit irok matekbol es ezen mulik hogy odaengednek e erettsegizni


Hát persze. Nyilván egy február végi jegy fogja eldönteni, májusban kerül-e kettes a bizonyítványba, hogy érettségizhess.

2016. febr. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
17%

kb semmit nem tudok matekbol es rohadtul jol jonne ez a ket ora ma


Eddig is jártál, nem használt, felesleges pénzkidobás a dupla óra.

2016. febr. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!