Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elegem van anyabol! Mit...

Elegem van anyabol! Mit mondjak a matektanarnak?

Figyelt kérdés

Megvan beszelve a matek tanarral,hogy heti ketszer megyek hozza, es ma tartanank egybe a ket orat, de anya nem ad penzt a masodik orara.Most kozli velem mikor egy ora mulva indulok orara!!!!!!!

Iden erettsegizek es holnap kiserettsegit irok matekbol es ezen mulik hogy odaengednek e erettsegizni anya meg ezt bejatsza!

Allandoan ezt csinalja mindennel. Utolso pillanatban szol, hogy nem ad penzt es az en pofam eg miatta mindig mikor visszamondom. A matektanar is direkt szplt, hogyha lemondok valamit akkor elotte egy nappal mondjam le mert az neki penzkieses....

Erre anya ezt bejatsza velem!

Es megint eg a fejem..

Mit mondjak matektanarnak?! Segitsetek kerlek!!...


2016. febr. 25. 12:37
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
22%
Hát erre mondják: nem semmi! Az életben sem lettem soha hármasnál jobb matekból, se az általánosban, se a gimiben, mégis diplomás lett belőlem, igaz, egészen más területen. Minden tanár előbb-utóbb rájött, hogy ennyi van bennem és kész. Nem lettem mérnök, de magyar tanárnak is kell lenni valakinek, nem igaz?
2016. febr. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
96%

Ha anyukádnak csak heti egy órára van pénze, akkor járjál heti egyszer.

A tanárnak mond meg, hogy ezentúl csak egyszer fogsz tudni jönni.

2016. febr. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
68%
Hát ha ezen az egy órán múlik, hogy ne egyes legyen a holnapi dolgozatod, akkor nagy gáz van veled is meg a különtanároddal is.
2016. febr. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
94%

Nem értem, miért mindenki a kérdezőt szidja.

Rendben, lehet, hogy az anyának nincs pénze a különórára. Lehet, hogy nem akar adni. Mindegy. Nem kötelessége. DE! De azt ő is tudja, hogy a tanárnak is pénzkiesést okoz ezzel. Ha előre megmondja, akkor semmi "bajom" nem lenne vele. De óra előtt 2 órával..., ez nem fair.

Tudom, az embernek nehezére esik kiteregetni a szennyest, de én nem vállalná magamra. Kerek perec megmondanám, hogy anyám csak egy órája mondta, hogy most csak egy órára való pénzt ad. Ha a tanárnak megfelel, inkább pl. a jövő heti órát mondd le most, a mai második órát meg fizesd ki neki a jövő héten.

2016. febr. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
51%

én tavaly érettségiztem. jó lett volna külön tanár, mert a matek érettségit vittem tovább pontként. de nem volt rá pénzünk.az órai matek órák meg nem voltak az érettségire orientáltak, mondjuk úgy..

úgyhogy itthon készültem, a régebbi feladatsorokat megoldottam+amik nem mentek témák, azokat netről és könyvekből megtanultam .

végül jól sikerült, 80% körül. szóval ha nincs más megoldás, készülj te is otthon.

nem kötelessége magánórát fizetni anyukádnak. DE abban igazad van,hogyha már egyszer megígérte+ meg is van beszélve a tanárral, akkor nem kéne ezt csinálnia. tényleg te égsz miatta.

2016. febr. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

Ahh nem..

Semmikepp nem szeretnem megmondani, higy csak ennyi penze volt, hisz az ram nezve is ego.

Ha azt mondom amit leirtam az nagyon rossz?

Hogy a masodik orat itthon felejtettem es hogy meg ma visszaviszem 5 orara.

Ez gaz?

2016. febr. 25. 13:18
 17/29 anonim ***** válasza:
66%

16: De miből vinnéd vissza később a pénzt?

Abban semmi égő nincs, ha anyukádnak nincs annyi pénze, hogy több különórára járj.

Nem szabad annyit bevállalni, amit nem tud kifizetni.

És ne erőltesd, nem szép tőled.

Inkább figyelj oda jobban a suliban, gyakorolj, üljetek össze páran osztálytársakkal, gyakoroljatok együtt.

2016. febr. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim válasza:
98%

Az égő, hogy édesanyád nem tud pénzt adni?

Vagy esetleg nem jól álltok most anyagilag?

Szerintem nem!

A hazudozás sokkal égőbb.

Ne hazudj, nem szégyen ha az embernek nincs.

Inkább legyen előtted étel, én azt mondom.

2016. febr. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
80%
Én konkrétan megmondanám az igazat a tanárnak. Nem azt, hogy nincsen pénzetek, hanem hogy anyád megígérte, aztán csak egyórányit adott oda. Vagy esetleg felajánlod, hogy a maradék pénzt ledolgozod nála (nem rosszra gondolni, ilyen kocsimosás, fűnyírás, gyerekfelvigyázás ilyesmire gondoltam).
2016. febr. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

Az iskolaban szar a tanarunk.

Kirohog minket.. meg rohogve mondja hogy a lanyok ugyse erettsegiznek az osztalybol.

Meg a noi agy milyen szar, meg ilyenek. Meg a noi gondolkodas.. aztan kirohogi az osszes lanyt az osztalyban.

Nogyulolo szerintem.

Es borzasztoan tanit en ugy gondolom ( illetve nem csak en...)

Orakon a poenkodasra megy el az ido, meg sorrel, borral, meg ilyenekkel peldalozik. Mintha fogyatekosok lennenk mi lanyok.

Azt mondja, hogy " A lanyok kedveert elmondom megegyszer..ok ugysem erettsegiznek,csak majd 5 ev mulva "

Stb..szoval ja.

Suliban nem tud felkesziteni... pedig en minden oran ott vagyok, megsem tudok szart sem..

2016. febr. 25. 13:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!