Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg olyan nehéz dönteni...

Tényleg olyan nehéz dönteni két nő/férfi közül?

Figyelt kérdés
Úgy értem, amikor valaki épp párkapcsolatban él, de megismer valaki mást, beleszeret,és nem tud dönteni, hogy a régi vagy az új? Akár nő, akár férfiról van szó, csomó ismerősöm volt ilyen helyzetben. Ezt tényleg ilyen nehéz eldönteni? Mi alapján dől el szerintetek a dolog?
2010. márc. 31. 16:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Nincs fair idő!

felnőtt embernek tudnia kell mit akar, nem kell agyalni, taktikázni

2010. márc. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
85%

igen,nehéz.

legalábbis nekem nagyon nehéz volt - mert ott volt egy több éves kapcsolat egy férfival,aki szeretett,tisztelt,becsült és ott volt az új férfi,akibe beleszerettem. DE nem csaltam meg a párom, addig SEMMI nem történt az új férfival (csók sem, csak ismerkedés,beszélgetés),míg a régivel le nem zártam a kapcsolatot. Én úgy csináltam,hogy mindekettőnek elmondtam,hogy mi van és aztán az akkori páromtól kértem 1hét gondolkodási időt (hogy letisztázzam magamban a dolgokat, hogy rájöjjek szeretem-e még,vagy már csak a megszokás miatt vagyok vele, el tudom -e képzelni mellette az életemet stb.). Egyébként az "új" nyert és nem bántam meg.


Szerintem nem fair a megcsalás és nem szabad hosszú ideig húzni-halasztani a dolgokat, bármennyire is nehéz

2010. márc. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kérdező már döntött csak megerősítést vár.Ha lépni akarsz lépj nincs fair idő.Csak jól vigyázz hogy döntesz meg ne bánd amikor már késő.A feleségem is lépett a nagy szerelemért.Majd 2 év múlva előkerült...Most már kb:a 4-iknél tart a nagy szerelem után,mert én nem vettem vissza nem leszek senki bohóca.Nekem ő volt a nagy szerelem,de mint kiderült egyoldalú volt...
2010. márc. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
10 évvel ezelőtt történt.Egy négyéves kapcsolatban éltem, de az utóbbi egy évben éreztem, ez nem az amiben eltudom még képzelni az életem, talán életem végéig. Már akkor közöltem vele, valami nincs rendben, már nem éreztem azt amit kellene. Tulajdonképpen csak a szépre tudok emlékezni vele kapcsolatban, mert soha nem bántott meg, de úgy bánt velem mintha az édesanyja lennék, és ez nekem olyan furcsa volt. Azt hittem majd elmúlik nála, de nem, nem fejlődött mellettem, gyerekszinten maradt. Aztán jött egy alkalom, ahol megismerkedtem a jelenlegi férjemmel. Elmondtam neki az igazat, mindkét férfitől két hetet kaptam. Nagyon nehéz volt a választás, a régit, vagy újat, hiszen az újról alig tudtam valamit. Aztán elengedtem a régit, szépen elbúcsúztunk egymástól. Nem haraggal, nem sárdobálással, csak tisztelettel. Azóta ő is párkapcsolatban él, én meg férjhez mentem a páromhoz.
2010. márc. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy biztos:háttér nélkül egy nő sem tud lépni.Elengedi a régit,ez jó...Kidobja másért a pontos kifejezés.
2010. márc. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Néha nehéz. A döntést megnehezítheti, hogy egy feltehetően szorosabb, többet megélt kapcsolatból szinte fejest ugrana egy ismeretlen másikba. Ez nagy kockázattal jár. Van, aki viszont szeret hazardírozni. Aztán vagy bejön, vagy nem!
2010. márc. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz,de még nehezebb,ha egy férfi és egy nő közt kell dönteni
2010. márc. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!