Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért múlik el a szerelem a...

Miért múlik el a szerelem a házassággal? Eddig minden olyan szuper volt, jól megértettük egymást, klassz volt az ágyban stb. Amióta hozzámentem egyre lagymatagabb az egész és már kifogásokat keresek a szex elkerülésére. Tiszta gáz.

Figyelt kérdés
Ne mondjátok hogy beszéljük meg. Vele nem lehet. Megsértődik.
2010. márc. 31. 13:14
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor múlik el amikor jön a gyerek. Nem is kérdés hogy miért...
2010. márc. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%
Minden vén f@sznak legalább egy tizessel fiatalabb csaj kell? Jézusom...
2010. márc. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Te nem kívánod a szexet akkor veled van a baj. Változz meg... De jellemző, neked nem megy valami akkor rá kell fogni!
2010. márc. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Amikor összeházasodtok,akkor tudat alatt akaratlanul elkezditek azt a mintát élni,amit a szüleitektől láttatok.(azt hiszem a Velem vagy nélküled című filmben volt erre egy nagyon jó példa,amikor elvben a házaspár feküdt az ágyban,de "gyakorlatilag" ott voltak a szüleik is.)

Ezért van az,hogy nagyon sokan,akár több év együttélés után is,ha összeházasodnak,máshogy kezdenek viszonyulni egymáshoz.Ha ezen nem tudjátok túltenni magatokat,illetve annyira más mintát hoztatok otthonról,ami szinte összeférhetetlen,bizony válás is lehet a vége.

Nem teljesen a kommentemhez kapcsolódik,de egy kicsit mégis,néhány cikk,ami választ adhat a kérdésedre:


[link]

[link]


Ezt meg ahogy átolvastam néhol helyesírási problémái vannak a szerzőnek,de alapjában véve bemutatja a családi élet ciklusait,ezzel együtt "bukatóit":


[link]

2010. márc. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Ez a vén f@sz történetesen a legokosabb férfi akit valaha is volt szerencsém megismerni. Szó sincs válásról, szó sincs arról hogy bármin is változtani akarnék stb. Csak reméltem tudjátok a receptet mivel lehet újra visszahozni azt a régi érzést, amikor még nem házas az ember lánya. A gyereket meg egyenesen imádjuk. A szingliség csak annyiban hiányzik, hogy azt érezzem amit akkor. Azt az izgalmat, hogy mikor találkozunk stb. De azt hiszem iyen már nem lesz. Hiszen napi 24 órában vagyunk együtt.
2010. ápr. 1. 10:08
 16/19 anonim ***** válasza:
Amit szerintem ki tudsz próbálni,randizzatok megint.De ne együtt inuljatok el,külön készülődjetek,Ő pl munkából menjen,te meg vágd csinibe magad...esetleg "kis szerepjáték",hogy most találkoztok először,stbstb...
2010. ápr. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nem az IQ-jára tettem megjegyzést. Tehát nem érdekel milyen okos. A pasik szeretnek jóval fiatalabb nőkkel lenni, mert akkor azt hiszik, hogy ők is azok. Ilyen egyszerű.
2010. ápr. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Pedig ha valami neked nem jó és nem akarsz szexelni sem akkor már ideje lenne változtatni nem gondolod?
2010. ápr. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Pontosan értettem hogy mire mondtad a vénf@sz jelzőt. Én pedig arra értettem hogy a fiatalabbak nem ennyire okosak, megbízhatóak és gondoskodóak. Az nem jutott eszedbe hogy én akartam idősebb férfit, mert a kis csírák idegesítőek?
2010. ápr. 13. 19:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!