Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem baj, hogy alig ápolom a...

Nem baj, hogy alig ápolom a családi kapcsolatokat?

Figyelt kérdés

A szüleim elváltak, anyukámmal és a férjével élünk együtt, apukámmal is alig talákozok, a nővéreimmel se sokat de ami a legjobban nyugtalanít, a lassan 3 éves keresztlámyommal (egyben unokahúgommal) se.

Egyrészt mindenki más fele lakik, mi is kiköltöztünk a városból 20 km-re, az idősebbik nővéremék (ahol a keresztlányom is van) elköltöztek egy pont a másik irányban levő faluba. Másrészt, amióta barátom van minden szabad időmet vele töltöm, vagy tanulok, hisz végzős vagyok a gimiben.


2016. febr. 14. 17:15
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Persze ez a táv se olyan nagyon nagy, de hétköznap nem tudok csak úgy lemenni, mert akkor mire hazaérek aztán nem is tanultam.
2016. febr. 14. 19:54
 12/12 HaEv ***** válasza:

Végzős vagy a gimiben, ez nagyon fontos!

Hogy hogyan tartod a kapcsolatot a rokonokkal - nos ebben a közvetlen családod is tud segíteni - miért nem mentek együtt? Vagy miért nem jönnek ők is hozzátok? Vagy ennyire nem jó a kapcsolat? Nem tudom.

Hogy az apukáddal alig találkozol, inkább apukádnak kellene lelkiismeretfurdalása legyen.

A nővéreiddel talán találkozhatnátok "félúton" - akár törzshelyetek is lehet - akár együtt az ő párjukkal, és akkor a te barátod se marad ki...

Annyi lehetőséged van!

A keresztlányod szintén rokonod, hasonló lehetőségekkel. Azért választottak a szülei téged keresztanyunak, mert lelkiismeretes vagy? :) Az unokatesóm 20 évvel idősebb nálam, és az a srác lett a férje, akivel engem együtt pelenkáztak. :) Legalább meglátod, mennyire gondolja komolyan a srác a dolgot. Gyorsan ki fog derülni, hidd el. :)

De ne a tanulás rovására!

2016. febr. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!