Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyáltalán van mit tenni?

Egyáltalán van mit tenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az Alkoholista apámról van szó.

Amikor haza jön a kocsmából folyamatosan ordít, olyan embertelenül beszél és viselkedik.

Egy nap képes 10000ft elinni, azzal nem törődve hogy mi lesz hónapvégén.

Napi szinten lehordja édesanyámat egy büdös k*nak, élettelen senkiházinak és sorolhatnám.

Az egész életemet/életünket elrontotta, testileg és lelkileg egy roncs vagyok.

Engem már nem érdekel mert gyűlölöm, de az öcsémet és anyut sajnálom.

Sosem viselkedett apa ként, mondjuk milyen apa az aki a saját gyerekének olyanokat mond hogy elvágom a torkod, bár megdög*él, " verjem a szádba,, stb..

Ha vissza szólok neki még jobban üvölt, pedig nagyon nehezemre esik hallgatni.

Ha már valamilyen ünnep közeledik görcsbe van a gyomrom mert tudom hogy mi lesz.

19éves vagyok és 4 éve vagyok együtt a barátommal. Hozzájuk is költözhetnék de nem lenne szivem itt hagyni édesanyámat és az öcsémet.

Leírhatatlan milyen érzés azt látni hogy a 14 éves öcséd élete is már most rossz. És még az apám csodálkozik rajta hogy már most idegbeteg.. Mit is várna tőle mikor minden egyes nap olyan trágárul beszél velünk, meg hajnali 3kor arra ébredünk hogy üvölt.

Valaki járt már hasonló cipőbe? Eseteg ha már majd családom lesz, befolyásolhatja majd az hogy így nőttem fel?



2016. febr. 13. 16:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
55%

Nos ha apád 10ezreket tud elinni, akkor gondolom anyád azért dolgozik. Egy szobát már 20ezer körül lehet kivenni. Persze 3 ember nem élhet hosszútávon egy szobában, de te elköltözöl a pasidhoz, anyádnak lesz hol összeszedni magát, és 1-2 hónap múlva elköltöznek egy nagyobb albérletbe. Közben elválik apádtól, a ház fele az övé (ha van saját ingatlanuk).

Gondolom azt te se hitted, hogy majd vörös szőnyeget gurítanak közéd és a megoldás közé. Sz_ar, nem lesz egyszerű kikapálózni belőle, de nem is lehetetlen.

2016. febr. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Hiába szídod a válaszolót, a 6-nak igaza van, akárcsak a többieknek is! Anyád hibája, hogy gyenge és elnézi, hogy a saját gyerekeinek így kelljen felnőniük!!! Már rég elkellett volna váljon. Ezt szánja a gyerekeinek? Változtasson...megoldás mindig van!
2016. febr. 14. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ja..mindig a nő a hibás...ott van pl Simek Kitti...ő is milyen értelmes felnőtt lett...

Menj el dolgozni kedves kérdező, támogasd anyádat stb...

2016. márc. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!